Демакиатори

  • 1 317
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте момичета.Моля ви предложете ми демакиатор.За сега аз съм се спряла на Лореал за нормален грим/не водоустойчив/ но все пак дайте некви предложения.

# 1
  • Мнения: 46
Ако си се спряла на този, който е една фаза, подборе си вземи двуфазния - по-хубав е Simple Smile Но не си взимай млякото,защото много люти на очите. Иначе аз съм доста доволна от Ив Роше един розов от серията за чувствителна кожа, то даже се води желе за сваляне на грим мисля  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 115
Двуфазния на ЛОреал ползвам, доволна съм. Почиства добре и най-вече не дразни очите. 

# 3
  • Мнения: 172
Благодаря ви момичета ще ви послушам ище си взема двуфазния.А за демакиаторите на Галеник какво ще ми кажете?

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Още един глас за двуфазния на ЛОРЕАЛ. Аз имам алергия от тяхните продукти - кремове, спирали, тоалетни млека, всичко ми люти, но от него съм много доволна.

# 5
  • Мнения: 2 386
 Embarassed Laughing Демакиатор - лосион за премахване/почистване на грим ли трябва да се явява?

Ако да - странно... Имаме си толкова хубави български думички  Grinning

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 11:44 от evanescent

# 6
  • Мнения: 172
Да точно за такова иде реч.

# 7
  • Мнения: 1 313
На Гарние зеления ползвам и съм доволна

# 8
  • Мнения: 14 471
наскоро пробвах на авене - страхотен е! грам черно не ми остана от спиралата, което не ми се е случвало досега

# 9
  • Мнения: 1 313
Уриел, а какво си ползвала до сега?

# 10
  • Мнения: 3 521
Ив Роше имат хубав двуфазен лосион за разгримиране. За чувствителни очи се води с екстракт от синчец. Peace

# 11
  • Мнения: 14 471
Уриел, а какво си ползвала до сега?

кажи речи всичко гореизброено. без този двуфазния на лореал защото все обърквам в магазина какво искам и ми пробутван обикновеното тоалетно мляко Embarassed

# 12
  • Мнения: 323
На Лореал гореизброеният, и в момента съм си купила на Евелин един-продукт 3 в 1-мляко,тоник,и те4ност за махане на грима.Не е лош newsm26

# 13
  • Мнения: 1 313
Аз ползвам един на Vichy - в голяма опаковка, прозрачна течност, за чувствителна кожа е и е много добър.

# 14
  • Мнения: 2 114
Аз първо make-up remover milk на Galenic и после си измивам лицето с Clinique wash-away gel cleanser и няма и следа от грим.

Общи условия

Активация на акаунт