Колко често се мие косичката?

  • 1 120
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Здравейте мами!
Искам да ви питам всеки ден ли миехте коста на бебчето си. Както виждате моето е само на 21 дни. Ние я мием всеки ден с Бюбхен от главата до петите, но тук чета една статия, че трябвало да се мие само 2 пъти седмично.

# 1
  • Мнения: 1 733
Аз с шампоан я миех през ден, а сега - през два дни. Иначе се къпем всеки ден.

# 2
  • Мнения: 11 003
Откакто е родена, всеки ден я къпя цялата. А в тези жеги как да не й мия главичката Shocked

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Къпя я всеки ден,а главичката и мия през ден

# 4
  • Мнения: 1 183
Всяка вечер я мия  Peace

# 5
  • Мнения: 125
Първите няколко месеца я миехме всеки ден с шампоан, сега през ден-два  Simple Smile

# 6
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Струва ми се, веднъж седмично с шампоан. Иначе с водичка!

# 7
  • Мнения: 169
от известо време мием главичката през ден ,два ,иначе се къпем всеки ден.То голям кеф smile3521

# 8
  • Мнения: 1 701
Косата и тялото - веднъж седмично със шампоан, иначе - всеки ден с вода.  Peace Преди я къпехме по 2-3 пъти седмично със шампоан, но се оказа, че от това много й изсъхва кожата и разредихме още. Сега няма проблем!  Grinning

# 9
  • Мнения: 413
Мием й косата всеки ден с вода - то в тези жеги.А през ден или два слагам и шампоанче. Peace

# 10
  • Мнения: 2 039
Всеки ден го мия с шампоан от горе до долу.  bouquet

# 11
  • Мнения: 4 621
До 1 годинка я миех всеки ден Peace

# 12
  • Мнения: 260
всяка вечер я къпя Peace

# 13
  • Мнения: 1 273
Откакто е родена, всеки ден я къпя цялата. А в тези жеги как да не й мия главичката Shocked

И аз.  Peace
След сутришната разходка му я къпя без шампоан, а вечерта с шампоан  Peace

# 14
  • Мнения: 617
Откакто е родена, всеки ден я къпя цялата. А в тези жеги как да не й мия главичката Shocked

И Коко така го къпем всеки целия, че имаме голяма коса и постоянно сме потни  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт