Диета и цикъл

  • 17 727
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 384
Пазя диета по това време, но често се дъня, а и като не се издъня свалено няма на лице  Confused Така че май все тая  Joy

# 16
  • Мнения: 6 958
Пазя диета по това време, но често се дъня, а и като не се издъня свалено няма на лице  Confused Така че май все тая  Joy

Що ли има и други като теб?!?  Mr. Green Лакомията все пак побеждава волята и желанието за диета за жалост рано или късно...  ooooh!

# 17
  • Мнения: 636
Докато съм в цикъл нищо не свалям. След като червената армия си замине съм свалила 2 килограма. Но пък те са се натрупали една седмица преди да ми дойде. Това са плаващи килограми.

# 18
  • Мнения: 3 647
ако сум на  диета  добре
Но ако не съм  съм омела няколко  шоколада и какво ли още не
 Embarassed Embarassed Embarassed

# 19
  • Мнения: 778
Тъкмо навреме ми идва тази тема.
За пръв пък от месец ми идва зверски апетит за всичко - сладко, шоколад, сладолед... Неща, които преди два дни не ме изкушаваха изобщо сега ми се набиват в очи  Thinking Thinking.
Незнам дали за тези три-четири дни на цикъл ще прецакам целия месец диета.


Няма да прецакаш нищо - само е си раздвижиш метаболизма , стига найстина остатъка от месеца да е бил по режима ти .  Mr. Green


Благодаря, Непукистка, за отговора Simple Smile
По принцип бях стрктна до момента, а и сега по време на МЦ се опитвам донякъде да съм, но не ми се получава.
Най-много се страхувам, ако се върна към нормалното си хранене да не си върна и старите килограми, че и с горница Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 807
Май при мен има качване на 1 кг. /изглежда е от задържане на течности/ Ще изчакам няколко дни и ще кажа какво се е получило  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт