Страхотна диета за страхотни тела !!!!!!!

  • 15 764
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 928
Здравейте мацки ,аз да ви попитам при първата диетка готвите ли си? Печени картоки или картофена салатка,или ориз готвен -това когато се ядат въглехидрати? newsm78 newsm78 newsm78
Защото искам да почна диетката ,ама да съм усведомена,да не сбъркам нещо! Embarassed
Предварително благодаря!  bouquet

Аз също съм си готвила.Правила съм си спагети,боб,леща,нещо с месце като кавърма, но с много малко лучец за вкус.Както си прецениш ти Peace

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 512
здравейте!Днес ми е 3 ден.Засега удържам фронта. Днес сън на кисело мляко и кайсийки. Ще се тегля като мине диета 1.Минусови успехи на всички!

# 47
  • Мнения: 224
Момичета, омръзна ми да вися на "балкона"  Blush
Само като ви чета как се подкрепяте, слииизааам.
С вас съм от днес...Висока съм 167 - 64 кг. Искам старите си 55 кг.
Снощи срещнах съученичка, с която не сме се виждали може би 15 год....Ми, не ме позна, толкова съм била напълняла  Embarassed
Е, двете ми дечица не са оправдание! Днес ми е ДЕН ПЪРВИ!
Нискомаслено кис. мляко и праскови - трябва да издържа.
Лошото е, че в къщи никой, ама никой не ме подкрепя, за това разчитам само на вас.

# 48
  • Мнения: 621
Аз днес да се отчета - досега 700 мл. айрян и едно кафе с кафена лъжичка кафява захар Mr. Green режимна съм smile3521

Saga   welcome и аз много разчитам на подкрепата на момичетата и я получавам тъкмо навреме  bouquet И на мен ми е ден първи така че ще си диетуваме заедно newsm26 а и килата ни за отслабване са горе долу еднакви newsm10

Пепитка голямо благодаря за теб  bouquet навсякъде си ми подкрепа Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 224
Galateia, благодаря за посрещането!
Както се казва, този път ще успеем! Трябва...
Аз не съм фен на диетите, но този път наистина ме стреснаха. Ще пиша, няма вече да ме мързи, с вас съм    bouquet

# 50
  • Мнения: 3 425

Kaлa(Bella13), почиваш ли още?



Мдаммм,но като гледам каква групичка се заформя утре или вдругиден започвам пак  Sunglasses А ти докъде я докара???

Добре дошли на новите момичета и ще се подкрепяме взаимно  Hug

Суит Анджъл, и аз си готвя нещо набързо обикновено...зеленчука в повечето случаи ми е суров(само нарязан  Blush ),а месото само на тиган  Peace

Хайде наоколо съм и ме амбицирахте пак да започна Crazy

ПП Бабка Жабка и Баба Яга къде ли се скатахаааа????
 

# 51
  • Мнения: 224
Брееей, голямо четене му дръпнах....изчетох целия архив по темата. Хубаво е, че днес в офиса е спокойно  Simple Smile
Мили момичета, да споделя - не чувствам глад. До тук съм изпила 4 л. вода. Дано и довечера е така, че като се подреди  семейната софра става страшно! Да, ама този път ще издържа. Въпросът е да не споделям, че съм на дието  Party Ще се правя на сърдита  Crossing Arms
Как сте вие? Разбрах, че плодът, респ. зеленчукът трябва да е един и същ през целия ден. Обядът трябва да е същият като вечерята и пр. Еднообразие и разделно хранене.
Жалко, че не успявам да включа и спорт, освен ако не се брои качването и слизането на 7 ет. в къщи и 5 ет. в офиса.
Даааа, продължаваме напред!

# 52
  • Мнения: 621
Аз довечера ще съм на кисело мляко с малко чесън и печени тиквички без мазнинка, до сега удържам фронта на айрян, не съм яла друго щото не можах да реша какво ooooh!

Saga благодаря ти за обобщената информация на старите теми  bouquet А ти освен водата хапна ли си млякото и прасковите? А за спорта - аз тичам в парка чат-пат и всеки ден ходя до работа и обратно пеша (по 35 мин във всяка посока бърз ход)
Сега съм решила да се "наградя" с упражненията за корем на Поци - ще ги правя сутрин след кафето newsm10

Kaлa(Bella13) благодаря за посрещането  bouquet и хайде и ти с нас, колкот повече в кюпа отначало - толкоз по-добре smile3521

# 53
  • Мнения: 224
 А ти освен водата хапна ли си млякото и прасковите? А за спорта - аз тичам в парка чат-пат и всеки ден ходя до работа и обратно пеша (по 35 мин във всяка посока бърз ход)

GAlateia, ти направо спортуваш - евала! Аз туй не мога го направя, особено в тая жега.
До тук съм на 2 кис. млека, 6 малки нектарини, над 5 л. вода и....две кафета натюр  Embarassed

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Да се похваля ,момичета днес удържах! Сега си лягам ,за да не мисля за храна. Леканощ!!!

# 55
  • Мнения: 621
Здравейте момичета Hug Аз от днес до понеделник ще лунувам и после пак се връщам в кюпа с втория ден от страхотната диета. Вчера бях на рожден ден и прегреших с един ориз със зеленчуци, обаче вече край - ставам много режимна Party

vev - браво smile3501 първите три дни обикновено са най-трудни и най-важни за удържане, после вече свикваш smile3521

Saga - браво и на теб за режима, екстра си направо smile3501 newsm51 а моя спорт е наложителен щото без него метаболизмът ми направо замира и не мога да свалям, аз преди години отслабнах 14 кг основно с пешеходене newsm10

# 56
  • Мнения: 32
Ехоооо, да се похваля, днес ми е 11-ти ден и от началото съм с -5,000кг. Blush Laughing Grinning

# 57
  • Мнения: 621
Ехоооо, да се похваля, днес ми е 11-ти ден и от началото съм с -5,000кг. Blush Laughing Grinning

Еееее ама ти си върха smile3501 И аз искам до края на първа част да съм - 5-6 кила, че в средата на месеца имам мероприятие, за което е хубаво да съм позаслабнала newsm44       голям стимул ми даде сега    bouquet

# 58
  • Мнения: 1 130
Привет на всички и от мен! Приемате ли попълнения в редиците си  Sunglasses Днес ми е 4-ти ден на таз диетка - реших да изчакам да удържа няколко дена фронта, че тогава да се разпиша! До сега съм пробвала японското чудо и малко Скарсдейл - за студеното време ми вървяха идеално. Сега обаче в жегите тази диета по-ми харесва. Няколко пъти я почвах и развалях и пак почвах ... Та накрая реших - издържам 3дена и се разписвам в темата, за да има кой да ми опъва ушите иначе няма да стане работата  Mr. Green
галатейчето нали си знаеш - "дишам ти във вратлето"  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 621
Scorpi   welcome душко, дишай, дишай  Heart Eyes - аз от тва имама нужда, някой да ми диша във врата щот иначе немам управия Mr. Green

Аз до сега съм на кафе и вода, ама към ту обяд ще се поправя Mr. Green

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 12:26 от galateia

Общи условия

Активация на акаунт