Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 161 отговора

Попадам днес на любопитно четиво в национален ежедневник. Статията е озаглавена " Ало, аз съм любовницата на вашия мъж! ". Дадени са вариации на поведение и стил на говорене от страна на благоверната, няма да ги цитирам че са прекалено банални  Laughing
 Ако ви се позвъни среднощно на личния тел за разговор, какви бихте ги надробили или изсърбали ?
 Между другото имаше преди време една м-телска услуга, кофти гаври ставаха. Звъни ти тела с някакъв странен номер и отсреща съответно мъж или жена започват да ти нареждат " Ако още веднъж пипнеш мъжа/ жена ми ще те намеря, ще ти стъжня живот...дъра ,бъра " , кофти номер  Laughing
 Темата е шегаджийска, черния хумор е препоръчителен  Wink
Цитирай

Това съ го казвала някъде, ма не помня какво точно.

Абе със сигурност ще се засмея, после ще се зарадвам сигурно, че ме е послушал да си хване любовница. После може да поразпитам как се справя с него Laughing
Цитирай

После може да поразпитам как се справя с него Laughing
Ъъъ, това в какъв смисъл Shocked
Цитирай

До хладилника, който обичам

Това добре... стига на него да не му звънят с обратния рефрен. Аз как да се оправя с него - знам. Как го каза някой... "Десет начина да остана вдовица, без да ме хванат" Mr. Green
Цитирай

После може да поразпитам как се справя с него Laughing
Ъъъ, това в какъв смисъл Shocked
Ми дали му отказва и кво прави като му откаже и той се нацупи. Laughing Аз още не знам кво да го правя и само се умилквам 35
Цитирай

Долавям черна фантазия, Бу...

Хм..  Laughing

Аз няма да повярвам. Тук съм абсолютна ССФ- моят мъж не ми изневерява. Точка.
Цитирай

Как го каза някой... "Десет начина да остана вдовица, без да ме хванат" Mr. Green
Ето, имало практическа символика в онази тема, хохохо Mr. Green Пазя си живак в едно шишенце на нощното шкафче Twisted Evil
Цитирай

До хладилника, който обичам

Пазя си живак в едно шишенце на нощното шкафче Twisted Evil
Ох, като почнете с тези микроскопични шрифтове, аман. Ще ви изваждам на светло, пък на!
Цитирай

в Низината

Тя просто идея си няма с кого се захваща /в мое лице/! Twisted Evil Ще й се стъжни животецът!!!
Цитирай

Вади, ама внимавай какво хващаш прежде Mr. Green.
Ще я изслушате ли женицата? Изобщо стила ви на поведение какъв тип би бил...Разгневена и омерзена или кротка лисичка Smile
Цитирай

Варна

Ей, как не се освободи място за редактор в Космо! Да напишем един тон препоръки на Касиди  Very Happy
Цитирай

Говориш за среща с паралелната реалност, тъй ли? Аз съм предсказуема и ще й сипя.
Цитирай

Süd

Кой? Ти ли? Хвани тогава тия чорапи и това дете!
Цитирай

Амбициите ти да бъдеш как беше...остър драскач са ми много, много симпатични Very Happy
Калинко, паралелен разговор с паралелната  Very Happy
Цитирай

тук/там

Мммм....да...... Случи ми се. И тъкмо му отвърнах зарадвана "Разгеле- теб търсят" , то се оказа, че мацката не търсела моя мъж. Оня й дал грешен номер 35 35 35
А ние двамата изпопадахме от смях
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 161 отговора