Какво детско колело карат вашите деца?

  • 16 317
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Здравейте, тъй като ни предстои купуване на детско колело със спомощни колела, споделете какви колелета купихте на вашите дечица и доволни ли сте. Какви бяха цените и от къде ги взехте? Моят юнак е на почти 4 години.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 470
    Нашите първите две бяха на"Мони",ми доволна съм Peace.Само помощните като че бяха малко фалшиви...свиваха се нещо.Купихме ги от Илиенци,но от кой магазин не помня.С помпащи се гуми,спирачки,ръкохватки,имаше и куп безмислени екстри,за времето си бяха май едни от най-скъпите-45лв.А сега третото ни го подариха,но бебо е оше малък,и не сме го пробвали.Предишните ги бях подарила на приятелки.Но пък на четри години средният ми син получи байк,от по малките,така че защо не пробвате направо на такова-Крос-шарк,по малкият модел,кара си го все още...

# 2
  • Мнения: 656
Нашето е "GOLDEN WHEEL" българско е. Нямам забележки. Купувано е миналата година от била, мисля че струваше 72,00лв. С една година гаранция

# 3
  • Мнения: 492
Крос, 16 цола ,80 лв.Със спомагателни, доволна съм.

# 4
  • Мнения: 2 722
Bimbo,
16 цола, 60 лева от Практикер.
Не бих го препоръчала - провада се в кашон, а не сглобено, отнема половин ден да се сглоби /от мъж с познания, не от мен/, всяка гайка е за различен гаечен ключ. Помощните колела от кашкавал да бяха щяха да са по-твърди.
Е, от чисто ново до сега /цял месец/ сме посетили два пъти майстор и го вкара във форма.

# 5
  • Мнения: 5 468
От Илиенци й го взехме за 45 лв. Пълно е с колела там, иди и си харесвай. Цените им са такива. Аз не съмо собено очарована от колелото, защото е доста тежко и мисля, че ще успее да го кара като хората на 4 годишна възраст. Тя го кара, но не така уверено и свободно, както се кара колело.
Щом товето дете е на 4 години, ще му бъде идеален подарък.

# 6
  • Мнения: 1 425
Bimbo,
16 цола, 60 лева от Практикер.
Не бих го препоръчала - провада се в кашон, а не сглобено, отнема половин ден да се сглоби /от мъж с познания, не от мен/, всяка гайка е за различен гаечен ключ. Помощните колела от кашкавал да бяха щяха да са по-твърди.
Е, от чисто ново до сега /цял месец/ сме посетили два пъти майстор и го вкара във форма.
На Вики миналата година й взехме същото и имахме аналогични на вашите проблеми. Не го препоръчвам на никого.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
   
   Уф, гоялм проблем ми е това колело SadСинът ми толкова много иска, а не зная какво да му купя.Той е на 2г.10м., но е доста висок за възръстта си.Триколките са му малки, но най-големия проблем е, че не се сеща как да върти педалите.

 Обиколих почти всички магазини и Илиенци.Вчера бях в магазина на Piggi`s house и там видях страхотни колела за деца м/у 3-4г.Малки, с помощни колела и изглеждат доста качествени.Цената беше около 70лв.Утре ще отида  да му го купя, а все някак ще се учим да въртим педалите Confused

# 8
  • Мнения: 146
Благодаря ви Simple Smile
а къде се намира магазина на Piggi`s House?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 324
Дино, ето този модел : http://www.eshop-gorgona.com/catalog/product_info.php?products_id=1124
от склада на bifana в Люлин, с отстъпка, + рничка и ръкавици. Много е леко и маневрено, но ме дразни, че нещо скърца.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Благодаря ви Simple Smile
а къде се намира магазина на Piggi`s House?
   

        Виж тук!

# 11
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Дино, ето този модел : http://www.eshop-gorgona.com/catalog/product_info.php?products_id=1124
от склада на bifana в Люлин, с отстъпка, + рничка и ръкавици. Много е леко и маневрено, но ме дразни, че нещо скърца.

И на Мия е същото.

# 12
  • Мнения: 1 712
Във Младост срещу пазарчето на пътеката има магазин за колелета  са със страхотно качество от опит знам.Колелото на сина ми http://bike.passati.com/26_toareg.html,а това кара дъщеря ми   http://bike.passati.com/20_smart.html

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 12:47 от valq_78

# 13
  • Мнения: 179
Ние сме с Драг-16, 130лв. Peace, преди това на Дино-12

# 14
  • Мнения: 479
   
   Уф, гоялм проблем ми е това колело SadСинът ми толкова много иска, а не зная какво да му купя.Той е на 2г.10м., но е доста висок за възръстта си.Триколките са му малки, но най-големия проблем е, че не се сеща как да върти педалите.

 Обиколих почти всички магазини и Илиенци.Вчера бях в магазина на Piggi`s house и там видях страхотни колела за деца м/у 3-4г.Малки, с помощни колела и изглеждат доста качествени.Цената беше около 70лв.Утре ще отида  да му го купя, а все някак ще се учим да въртим педалите Confused

Ние взехме на Теди малко с помощни ROBIFIR (страхотни са), когато беше на 2, 5 г. Беше нужно около час, за да разбере какво да прави с педалите. Удобството на това колело е, че имаше контра и така той не правеше завъртания назад. От следващото лято махнахме помощните и той го караше с голям мерак чак до тази пролет, когато се наложи да го "пенсионираме", защото вече му беше доста малко.
Преди 3 години най-малкият Робифир струваше 55 лв. (Ето тук е първото колело http://robifir-bike.ltd.bg/models-02.htm#). Купихме го от един магазин в Надежда.
Тази пролет, като търсихме по-голямо, пак отидохме там, но нямаха на Робифир, затова взехме едно, което също е българско - Passati. Доволни сме и от него.

Общи условия

Активация на акаунт