Коя марка съдомиялна ще ми препоръчате?

  • 8 280
  • 21
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка съдомиялна ще ми препоръчате?

Опции:

  • Мнения: X
  Триумя се между AEG, Electrolux i Whirlpool. Моделите, които съм харесала са почти идентични като функции и цена, всички  са клас ААА и с доста екстри. Вие коя марка предпочитате?
  Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз бих предпочела AEG  Peace

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 642
AEG

# 3
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Моята е Eлектролукс ESF 6160. Но и аз съм за AEG.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Между AEG и Electrolux разликата е само в цената. Моделите които се прдлагат в БГ се произвеждат в Италия, най-вероятно в един и същи завод.

# 5
  • Мнения: 84
Ами не е точно така. Аз миналия месец си купих съдомиялна, плот за вграждане и фурна на AEG и пише, че са произведени в Германия.
Докато хладилника ми за вграждане е Електролукс и пише,че е произведен в Италия.
Така, че разлика си има, не само в цената. А и AEG-то е с 0.5 пъти /дори за някои уреди повече/ по-висока цена от Електролукса.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 569
milenap, може и така да е. Преди две седмици купувах съдомиялна и поне на моделите на AEG в Технополис, пишеше че са произведени в Италия. Вътре бяха абсолютно същите като Electrolux, екстрите почти еднакви, а цената със стотина лв. отгоре.

# 7
  • Мнения: 1 449
И аз дадох глас за АЕГ
Плотът ми е от дизайнерската серия на АЕГ и е произведен в Италия, съдомиялната и фурната - в Германия... Явно има разлики. Между другото, сега като се замислих, плотът ми има една декоративна бленда от алуминий, която е на магнити и се сваля, за да се почиства по-лесно повърхността. Е, единият магнит падна незнайно как и защо - просто се отлепи... Joy

# 8
  • Мнения: 4 300
В момента имаме Електролукс и съм доволна. Но пък сме нямали на АЕГ та не мога да сравня. В крайна сметка щом са идентични като цени и екстри най вероятно ще е на късмет работата Mr. Green

# 9
  • Мнения: 780
Аз съм с INDESIT , но от тези трите за  педпочитане е AEG

# 10
  • Мнения: 32
Включвам се и аз, моля Ви за съвет каква да си купя, като мога да отделя около 600лв. Момичета помагайте!!!

# 11
  • Мнения: X
Значи Electrolux i Whirlpool отпадат като варианти. Но днес видях една промоция и пак се колебая. Става въпрос за ето тази съдомиялна http://www.elgiganten.se/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/store-elg … tegory_tabcontent.  След 27.06 ще бъде намалена с 3000 крони. А ето и АЕГ, който съм харесала http://www.elgiganten.se/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/store-elg … tegory_tabcontent. Съжалявам, че страниците са на шведски, но същите модели не ги намерих в бг страници. Та АЕГ има три функции повече, като отложен старт, дисплей и още нещо си. Но пък МИеле май са по добри като марка и има 10 години гаранция. Отложения старт  не ме касае особено, защото тук няма дневна и нощна тарифа на тока. Та пак съм в чуденка  newsm78.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 11 657
Ако всички са еднакви като функции,клас на измиване и сушене и близки по цена мисля,че нямаш право да се триумиш-AEG!

# 14
  • Мнения: 1 554
електролукс  Peace

Общи условия

Активация на акаунт