По колко време се храните?

  • 1 182
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 938
Ще купя днес биберони на Чико. Довечера ще пробвам и с тях.

# 16
  • Мнения: 2 040
Виж да не е малка дупката на биберона. Казвам ти го от собствен опит. Досега ядем от шишетата на Др. Браун, но №1 биберон. Досега ядеше по 120мл мах., но онзи ден пробих пробно биберона на няколко места и тя увеличи дозата. Сeга ми стана ясно защо не сме дебелшки, като другите деца на тая възраст, а то тя губела повече енергия да дърпа и се наяждаше с по- малко. Днес стигнахме 150мл, което за нас си е направо постижение.

Айде успех на вас и да папкате!

Целувки на бебчо!

# 17
  • Мнения: 193
И ние имахме същия проблем. По принцип ползвах шишета Авент с биберони на Чико - физиологични 1 капка. Сложих 2 капки - от тях пък се давеше и резултата беше същия. Докато се нахрани и идва време за следващото хранене. Плачеше ми се Cry Смених бибероните - взех шишета Chicco Bears с биберон 4+ и се родих. Сега яде180-200мл за 10-15 минути.

# 18
  • Мнения: 1 800
mkp, пиши какво стана, пробва ли с биберони на Чико, по-бързо ли се храните сега? Какви точно биберони купи и какъв е ефекта? Пиши, че и ние сме със същия проблем от известно време, с 1-ца на Авент се храни по 40-50 мин и много се измаря, а пък с 2-ка се дави и олива Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 938
Още не съм сварила да изляза и да купя Чико, но пък с 2-та на Авент посвикнахме. Повърна 1-2 пъти, докато му намеря цаката - в по-изправено положение ядем, оригвам я на всеки 40-50 мл. Още не е съвсем свикнала, не цока равномерно, и сумти като мече, дави се от време на време, но я спирам да почива и пак - в общи линии сега май е по-добре. Но непременно ще взема на Чико бибероните и ще пробвам и тях. Ще ти кажа като ги пробвам. Междувременно опитай и ти с 2-ката на Авент, но дръж бебчо по-изправен и шишето с по-голям наклон, оригвайте също по-често. От вчера, вече 5 хранения, намалихме времето до 20-30 мин (с прекъсване за оригванията)  Grinning Е, на 2 хранения повърнахме поради лакомия, ама все пак  Laughing Успех и ще докладвам за ефекта на Чико!

Общи условия

Активация на акаунт