Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Фотография и графичен дизайн
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Germany

Предварително си посипвам главата с пепел, че при толкова фото-теми пускам нова, но се zагубих иz тях и не можах да намеря каквото ми трябва в бърzината Embarassed РеШих да направя zа подарък един колаж от двадесетина снимки (раzхвърляни), съвсем прост. Препоръчайте ми някоя програмка, моля, много Ще съм ви благодарна  Smile bouquet
Цитирай

wild southwest

фотошоп Peace
Цитирай

Бибе, с Пикасата става прекрасно. Хем костенлос, хем бързо и лесно. Peace
Цитирай

Germany

Бибе, с Пикасата става прекрасно. Хем костенлос, хем бързо и лесно. Peace

Вечке, я кажи за тази Пикаса. Аз я пробвах, обаче не останах доволна. Да не говорим, че на компютъра му дойде нагорнище като разместих няколко  снимки и смяташе после 5 мин. Shocked (не ми се е случвало при никоя друга програма). С моите двадесет и кусур снимки щях цяла нощ да го чакам да се насмята. Признавам обаче, че не я разгледах много подробно, защото бързах с въпросното чудо на изкуството Wink и нямах време за бъзикане на програмки с неясен резултат.
Навремето бях попадала на една малка безплатна програмка, беше на някакъв диск от списание, с която бях направила няколко колажа за проба и бях много доволна, ама пусто като не се сещам вече коя беше, май беше нещо на Ulead, но абсурд да се сетя, и затова питах дали някой незнае нещо от сорта.
Аз между другото колажчето го скопосах още миналата седмица със.... (не се смейте Wink) Word.  Нагласих си снимчиците и накрая конвертирах в .jpg, стана чудно Smile и лесно и бързо при това....
Цитирай

Аз не съм правила с Пикаса повече от 5 снимки колаж. Стана лесно при мен, защото предварително бях отделила снимките в папка и не ги търсеше из целия комп.
За Улийд се сетих и аз, но не помня коя е подпрограмата за колажите, щото те имат за панорамни снимки, за въртящи снимки, за обработка на снимки и тн.
Що да се смея за Уърда? Щом е свършил работа. Peace
Цитирай

Germany

Хехе, ами защото не му е уж това предназначението, ама аз го поизнасилих малко Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.