Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 юни 2007, 00:13 ч.

Обувки за прохождащо?

• 456
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
помагайте, моля, че я закъсах.

престолонаследникът тръгва да прохожда, а си няма обувки. трябват ни добри, подходящи обувки за прохождане в летния сезон.
моля, помогнете с прясна информация за марки обувки и магазини в София, където сте ги видели наскоро.

възмутена съм от представителния магазин на КК до Билла Младост. първа визита на 6-ти юни - нямаме сега 19-ти номер от единствения от 3-те жалки моделчета за момченца, наречени "Новата лятна колекция, стъпка 2", елате след седмица. втора визита на 18-ти юни - ми ние получихме една бройка от този номер и тя свърши. викам - е как една бройка бе, това е баш номер за прохождащи, моделът е за прохождащи, представителен магазин сте за София, колко бебета има според вас в София, че само една бройка? отговорът - ми ние ги продаваме още от юни... викам - алооо, днес сме едва 18-ти юни?! отговор - свиване на рамене.

та след това лирично отклонение, кажете къде, че много сме трудни в обикалянето, нямам отмяна...

# 1
  • София
До френската гимназия в един безистен има магазин за обувки. Скоро не съм ходила там, но по принцип имат от номер по няколко реда асортимент, особено за дребчовци/т.е. по - малките номера/. Имат продукти на КК, Капчица, и още няколко подбрани фирми, ама не се сещам какви бяха newsm78.
В Пигис Хаус имаше наистина доста голям асортимент-и КК и Бикал/нова марка ,много сладурска,но май са само от изкуствена кожа, иначе са супер/ също и Сандик и други разни. На фишер прайз също сега има страхотни моделчета за малки крачета.
В едно магазинче на Витошка-в посока НДК след Соленска по десния тротоар.Имат там и Минимен мисля.

# 2
  • София
И ние търсихме обувки за прохождане. Взех за сина ми от Пигис Хаус едни много сладки, марка БИКАЛ. Струват 29лева.  Peace   

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт