Холандска Тема - 11

  • 12 954
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 192
kariluis    аз съм свободна всеки ден,но това време ме спира.А инъче всяка събота и неделя водя малката на басейн.Там за сега ни е развлечението Sunglasses

# 286
  • Мнения: 192
вие как така си знаете диваните ? smile3503
Joy Joy Joy Joy Joy разгледах снимките й,там го видях.

# 287
  • Мнения: 1 110
Ами и ние сме си целоседми4но свободни с Алекс. Да, засега времето не е никак хммммм в наша полза.

Миленски, сигурно Ирина е го е видяла диван4ето по снимките някъде. Да има6е и сини4ки ама аз по топлите цветове залитам.
Сега си харесах едно в 4ерно и бяло, ама го нямат изложено, а аз предпо4итам да го пробвам и видя на живо Tired

# 288
  • Мнения: 1 550
и ние имаме сини дивани. избор на мъжът ми. когато се нанесох той си беше оборудвал вече жилището.
чакам да се местим   smile3521толкова неща ще изхвърля  smile3508
е, аз се каня от 5 години де  newsm78

# 289
  • Мнения: 192
Миленски, сигурно Ирина е го е видяла диван4ето по снимките някъде. Да има6е и сини4ки ама аз по топлите цветове залитам.
Сега си харесах едно в 4ерно и бяло, ама го нямат изложено, а аз предпо4итам да го пробвам и видя на живо Tired
Ние също искахме червен,но не ни го продадоха,защото бил за реклама и само един тогава Thinking

# 290
  • Мнения: 7 914
Milenski72
шЪ сЪ позагледам пак Crazy


аз май ще пускам нова тема , момичета, че да ни я заключат тази Mr. Green

# 291
  • Мнения: 1 110
Хах ахахах Миленски дано мъжа ти е по-разбран от моя. И аз исках да изхвърля разни стари боклуци сега като боядисвах и слагах ламинат, ноооооо
на вси4ко ми се каза " Нееееее, това си го пазяяяя" Та сега тавана и бараката са препълнени с боклуци и вехтории вместо да ползвам мястото рационално.

# 292
  • Мнения: 192
Оххх какво ядат по големите ви дечица?Аз в чудо се виждам с мойта злоядка,на всичко отказва,няма една любима храна.В магазина като сме и харесват нещата,а в къщи кусва по веднъж и не повтаря Tired

# 293
  • Мнения: 192
Хах ахахах Миленски дано мъжа ти е по-разбран от моя. И аз исках да изхвърля разни стари боклуци сега като боядисвах и слагах ламинат, ноооооо
на вси4ко ми се каза " Нееееее, това си го пазяяяя" Та сега тавана и бараката са препълнени с боклуци и вехтории вместо да ползвам мястото рационално.
При нас пък е обратно,мъжа изхвърля,аз пазя Naughty

# 294
  • Мнения: 7 914
момичета, ето я новата тема

# 295
  • Мнения: 1 550
карилуис,
 ooooh! да не ти говоря какво е у нас  Crazy
от 5 стаи, 2 са складове за вехтошарски неща  #Crazy отделно дето е животоопасно да влезеш в бараката в двора  #Crazy
 ние, за ремонт не можехме да мислим с тия разходи по следването ми Sad
а и нищо не ми се прави тук в тази къща, нали ще се местим...някога си   newsm17

Общи условия

Активация на акаунт