Малки дрехи на децата

  • 3 421
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте мами,
Ще споделите ли какво правите малките дрешки на децата си:)
Тези които имате по едно детенце пазите ли ги за второто Simple Smile
Благодаря ви за отговорите:)

# 1
  • Мнения: 953
Аз ги пазя евентуално за дете на роднини или приятели или за моето второ.

# 2
  • Мнения: 8 999
Пазех, докато не осъзнах, че гардеробите ми са пълни повече с дрехи, които не се носят, отколкото с такива, които стават на децата ми. Затова - всичко, което е малко, заминава незабавно в три направления - най-износените - в кофата, прилично изглеждащите - към домовете за сираци, най-, най-готините - за деца на приятелки /нищо, че ще им станат след две години примерно, да си ги складират в техните къщи/.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
От голямата ми дъщеря пазя за малката, а вече което не и става и на малката ги слагам пред блока до контейнера , сгънати в торби. Все на някой ще му послужат.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 700
Тези, които са захабени, давам на една циганка, която се върти редовно покрай нашите кофи за боклук. Останалите - директно на приятели.

# 5
  • Мнения: 1 181
тези които са запазени ги прибирам и пазя. Дали ще са второ, дали ще са за някоя приятелка , все ще се носят. Опърпаните и захабени или скъсани - на боклука.

# 6
  • Мнения: 1 541
Пазя за второто само хубавите и запазени дрешки. пък ако не момиченце и то ще ги дам на куп на близка или приятелка.  Другото или давам (ако са в добро състояние) или хвърлям.

# 7
  • Мнения: 1 564
Аз от големия пазех дрешките.(които бяха захабени ги изхвърлих).Сега малкия ги доизносва,а което е запазено от него го давам на една приятелка.

# 8
  • в Низината
  • Мнения: 705
Дарявам ги по домовете.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Oт дъщеря си пазя за второто, което засега казват че е момченце.
Наесен ще подаря ескимоси якета и т.н, защото са розови всичките и ще разчиствам яко гардероба, от бебешките понеже са много запазени, ще отидат в някой дом сигурно. След второто не мисля да пазя дрехи.

# 10
  • Мнения: 25 447
Абсолютно всичко съм раздала. И продължавам да раздавам, стига да е оцеляло здраво и с добър вид.
Не пишеш откъде си. Но вариантите са домове за сираци, познати, които са в голяма нужда, децата на клошарите, които минават край вас, аз лично съм давала дрехи и играчки и в една седмична градина, посещавана само от циганчета. Как да не даде дрехи човек, когато вижда как ги водят полуголи или напълно голи посред зима? А там децата, след два дена гладуване вкъщи, още след първото топло ядене се подрискват и се почва едно миене и преобуване и пране... По сто пъти на ден.  Sad

Та стига да имаш желание, винаги можеш да намериш някой, който ще се зарадва да получи запазени дрехи.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 983
Пазя всичко от дъщеря ми за второто, което за късмет също ще е момиче.
После няма за какво да трупам и пълня гардеробите и сигурно ще давам на нуждаещи се.

# 12
  • Мнения: 1 942
Да е жив и здрав ПРОДАВАЛНИКА към този сайт  newsm20 newsm20 newsm20

С парите купувам следващите дрехи  Peace

# 13
  • Мнения: 1 273
Моя син е на 5 месеца и половина, а племенника на почти два месеца. И тъкмо каквото умалее на моя го давам другия. Дай Боже пак да се върнат при мен.  Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Пазя само отделни нейни дрешки, които много ми харесват. Останалите или раздавам или хвърлям.

Общи условия

Активация на акаунт