Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Plovdiv

тази сутрин се събудих с висока температура и жесток гърлобол--как уцелих тези жеги за такова нещо... и съм кърмачка. нямам мастит, да уточня това. кои лекарства са безвредни при кърмене? моля ви ако имате опит са такива случаи да ми кажете какво да взема!
Цитирай

гр. Варна

Когато ме изписаха от болницата януари, се разболях от грип и кърмих, въпреки високата температура. Пих Фервекс и Парацетамол след консултация с GP-то, естествено.
Но въпреки всичко, те съветвам да се посъветваш с лекар и да не разчиташ само на мненията във форума.
Цитирай

In the jungle out there..

Парацетемол, вит.Ц, инхалации, физиологичен разтвор за нос, за гърлото - сигурна съм че има нещо по-безобидно за смучене, питай в аптеката..
Успех и да оздравяваш бързо!
  Hug
Цитирай

Plovdiv

Мерси майчета!   bouquet
Взех си парацетамол и Прополки и засега нещата вървят на подобрение. Температурата спада, а гърлото ми е значително по-добре. Оказа се че тези Прополки освен при възпалителни процеси в устната кухина помагат и за цялостно укрепване на организма, заради съдържащия се в тях прополис.  Укрепват и имунитета!
Цитирай

Бургас

Когато аз вдигнах температура, пих Осцилококцинум /- хомеопатично е/ и витамин С, можеш да си вземеш и парацетамол и кърмих без да се притеснявам изобщо.
Цитирай

Русе

Парацетамол, Фервекс, вит.Ц и Ефералган пих аз, когато препатих същото
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.