що за хора сте вие по дяволите?

  • 2 688
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Вие- които постоянно поствате линкове с ужасяващо съдържание? Серджийки? Мазохистки (или може би садистки)? Или просто глуповати момичета? При цялата помия от негативизъм, която ни залива, та чак дави от всички медии едва ли има нужда и тук да се самонаказваме. И що за коментари очаквате? Или просто внимание?
Много въпроси...отдавна исках да ги задам.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ех, тези жеги никому не прощават Thinking

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Иии още един падна в борбата...

# 3
  • Мнения: 7 837
Някои имат нужда от допълнително мастурбационно изразяване на съжалителното си изпразване...
Не отварям подобни линкове. На цирк също не ходя.

# 4
  • Мнения: 5 539
*пуканки*

# 5
  • Мнения: 22
Ами забавляваме се по-често с черен хумор, на теб какъв ти е проблема и какви отговори очакваш сега? Като не ти харесва тук -не чети!

# 6
  • Мнения: 46 511
Пак не съм в час Rolling Eyes

# 7
# 8
  • Мнения: 765
Не отварям нищо , за което подозирам , че няма да ми хареса . Да пускат каквото си искат - аз не чета  Grinning

# 9
  • Мнения: 3 423
Хейтърки, новачки, неграмотни,
хормонално обременени и аз.

# 10
  • Мнения: 639
Сега пък кво стана? newsm78

# 11
  • Мнения: 2 401
Ами забавляваме се по-често с черен хумор, на теб какъв ти е проблема и какви отговори очакваш сега? Като не ти харесва тук -не чети!

това вече е трагедия...

# 12
  • Мнения: 2 401
Не отварям нищо , за което подозирам , че няма да ми хареса . Да пускат каквото си искат - аз не чета  Grinning

В интерес на истината и аз не ги отварям, но наистина ми е интересно какви хора имат влечение към тези неща.

# 13
  • Мнения: 22
Не отварям нищо , за което подозирам , че няма да ми хареса . Да пускат каквото си искат - аз не чета  Grinning

В интерес на истината и аз не ги отварям, но наистина ми е интересно какви хора имат влечение към тези неща.
Що, диагноза ли ще ни поставяш? Joy

# 14
  • Мнения: 6 315
Невежи. Специално авторката на темата, която те е подтикнала да пуснеш тази за мен е невежа. Ако умее толкова добре да се рови в нета, веднага ще открие достатъчно информация за да задоволи нездравото си любопитство.

Общи условия

Активация на акаунт