Въпрос около женската консултация в Света София

  • 2 072
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
Цитат на: Godzilla
Май Шейново наистина е по-добрия вариант...В Св. София всеки лекар, с който се срещнех ме питаше дали съм избрала някого и нали зная за тази тяхна услуга....еее, като хиени са, значи....


При мен нещата бяха точно обратните - в Шейново се възмутих от меркантилността на лекарите и избрах Св.София. Доволна съм от избора си!

Само да отбележа, че Център "Вяра, надежда, любов" е частен и няма общо с болницата. В него всичко се плаща и все гледат да плащаш Twisted Evil

В самата болница "СВ.София" никой дори не ми е намеквал за пари. Само отивах на регистратурата (на болницата!!), казвах си ЕГН и ми даваха лист за съответния кабинет.

Най-гадното е, че като влезеш в сградата първо се натъкваш на въпросния "Център" и почват любезно да те рекитират. После като се ориентираш виждаш къде е регистратурата на болницата.

# 16
  • Мнения: 2 274
Цитат на: angelica
Цитат на: Godzilla
Май Шейново наистина е по-добрия вариант...В Св. София всеки лекар, с който се срещнех ме питаше дали съм избрала някого и нали зная за тази тяхна услуга....еее, като хиени са, значи....


При мен нещата бяха точно обратните - в Шейново се възмутих от меркантилността на лекарите и избрах Св.София. Доволна съм от избора си!

Само да отбележа, че Център "Вяра, надежда, любов" е частен и няма общо с болницата. В него всичко се плаща и все гледат да плащаш Twisted Evil

В самата болница "СВ.София" никой дори не ми е намеквал за пари. Само отивах на регистратурата (на болницата!!), казвах си ЕГН и ми даваха лист за съответния кабинет.

Най-гадното е, че като влезеш в сградата първо се натъкваш на въпросния "Център" и почват любезно да те рекитират. После като се ориентираш виждаш къде е регистратурата на болницата.

Ох, възможно е просто така да се е случило при мен...  Confused Радвам се, че при теб всичко е било ОК!

# 17
  • Мнения: 619
Добре....а сега като отида на насрочената дата и Шишенкова е там, мога ли да кажа "Дайте ми направлението и другите документи, защото вече съм си избрала друг лекар за консултации"?  Shocked

# 18
  • sofia
  • Мнения: 482
Какъв е моят случай с въпросната Шишенкова? От 4я месец до началото на 7я ходех при нея , но и аз не бях доволна - мърла, изобщо не я инресува нищо, веднага каза за услугата и така.
След поредния "преглед" се ядосах много и си хванах едно такси и отидох в друга болница.
Следващата седмица отидох при Шишенкова да си взема "досието" и й казах, че се местя в друг град и че там ще раждам, и нямаше грам проблеми - веднага ми дадоха всичко от-до.
Записах се при друг лекар в друга болница и всичко си мина наред.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Еййй, значи всеки в портмонето ти първо гледа, а после в тебе! Ужас! И това не е само в Тина Киркова, ами я вижте Майчин дом  #Shocked ?!?!

# 20
  • Мнения: 920
Цитат на: angelica

Само да отбележа, че Център "Вяра, надежда, любов" е частен и няма общо с болницата. В него всичко се плаща и все гледат да плащаш Twisted Evil


Не че нещо защитник да се явя на центъра...ама аз съм там на ЖК през здравната каса.

# 21
  • Мнения: 544
Цитат на: Tia

Не че нещо защитник да се явя на центъра...ама аз съм там на ЖК през здравната каса.


Може и да имат договор със ЗК  Mr. Green  
Аз преносвах и отидох с направление, за да ми се следят тоновете.. Мно-о-го любезно ми обясниха, че ще трябва да си заплащам (по ~15лв. всеки ден докато не родя), защото това не се поемало от касата #Shocked

Платих си първия път, но после видях регистратурата на болницата и ми ги правеха 6 дни без да платя и стотинка!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 978
Цитат на: Nansen
Еййй, значи всеки в портмонето ти първо гледа, а после в тебе! Ужас! И това не е само в Тина Киркова, ами я вижте Майчин дом  #Shocked ?!?!


Пак обръщам внимание че става дума за МЦ " Вяра Надежда и Любов", който е частен все пак! Да не говорим наизуст! Sad  Confused

Общи условия

Активация на акаунт