Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Вероятно възрастта си казва думата, а и сигурно съм наследила веждите на дядо, които бяха гъсти и големи и стояха като покривче. Very Happy

Започнаха да ми избиват едни дълги космарляци по веждите, които си стърчат в съвсем различна посока. Ужасно е. Как да се боря не знам. Скубя, скубя, но без вежди останах. Подрязване с ножичка само ускорява ръста им.

Дочух, че Диор има средство за вежди. Някой знае ли как се казва и дали би помогнало в този случай?

Борил ли се е някой с подобно нещо и как?
Цитирай

сърцето ми е до морето

Не съм чувала, но ще ми е интересно да разбера какво е това чудо
Цитирай

София

Отиди на козметик.Той би трябвало да ги оформи и д ати каже как да ги поддържаш.

А какво е това средство на Диор??
Цитирай

1st floor

мъжа ми има такъв проблем - има два - три косъма на веждите , които са три пъти по-дълги от останалите... Mr. Green
Цитирай

Е с веждите си някак желая да се оправям без козметик. newsm78 Доколкото съм виждала как се оправят козметици в такива случаи- това е подрязване с ножичка, а мен не ме устройва. В крайна сметка дори подрязан косъма пак си стърчи. Да не говорим, че расте после с главоломна скорост.

Не знам за средството- дочух само. Поне да му знаех названието... newsm78
Цитирай

Прерових сайта на Диор и единственото което намерих е diorshow brow гел.  newsm78

Може би е това? Някой ползвал ли е гел за вежди принципно? Как действа?

Цитирай

сърцето ми е до морето

Прерових сайта на Диор и единственото което намерих е diorshow brow гел.  newsm78

Може би е това? Някой ползвал ли е гел за вежди принципно? Как действа?

Изглажда ги, за да не стърчат.
Цитирай

И аз така предполагам, че действието на тези гелове е като на геловете за коса. newsm78 Карай- макар и да ги слепва само да не стърчат и това е нещо... Май ще купя някакъв, едва ли диор на първо време, да пробвам. newsm78
Цитирай

сърцето ми е до морето

Знам, че безцветната спирала върши същата работа.
Цитирай

Знам, че безцветната спирала върши същата работа.

Имаш впредвид спирала за мигли? Еее....ще потърся все пак средство за вежди специално пък там ако има някакъв ефект ще докладвам. newsm78
Цитирай

сърцето ми е до морето

Да, безцветната спирала за мигли идеално сресва и оформя разрошени вежди.
Цитирай

Ами не знам каква точно е разликата между безцветна спирала за мигли и такава за вежди, но сигурно има, щом като са два отделни продукта. newsm78 Може би в тази за миглите има вещества стимулиращи растежа? Което пък хич не е добре в случая с веждите...
Цитирай

Smallville

Така става с годините за жалост.Аз моите вежди си ги подрязвам редовно,е не са станали като хайдушки Laughing,добре са Flutter Гела няма да те спаси,какъвто и да е,косъма е упорито нещо Peace
Цитирай

Ами не знам каква точно е разликата между безцветна спирала за мигли и такава за вежди, но сигурно има, щом като са два отделни продукта. newsm78 Може би в тази за миглите има вещества стимулиращи растежа? Което пък хич не е добре в случая с веждите...

Основната разлика е в четката. И аз мисля, че с безцветна спирала ще стане по-добре, отколкото с гел. Можеш да си купиш и специална четка, с която да си ги оформяш или пък молив с четка (защото отдавна не съм виждала такива четчици).
Цитирай

сърцето ми е до морето

Такива четки за вежди има най-много с моливите за вежди. но те не вършат работа за сресване, а по-скоро за леко оформяне и разнасяне на самия молив.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора