Моля за впечатления за клиника "ден"

  • 16 486
  • 10
  •   1
Отговори
предстои да правим операция на едното око и възможностите са или в Дрезден или в клиника ден. В Дрезден естествено е малко по-скъпо ама нали са очи и незнаем дали да имаме доверие на българското.

# 1
  • София
  • Мнения: 323
Какво операция? Защо в Дрезден? Защо в Ден? Тук има хора, разполагащи с повече информация, но предполагам че за да получиш такава, трябва да изясниш какво точно търсиш.

# 2
  • Мнения: 1 193
И аз съм намислила да водя детето на преглед в клиника ден.Вики и мама ми я препоръча.Дано се включи.Всъщност къде се намира.

# 3
Крослинкинг е по-скоро процедура не операция, а заболяванетое кератоконус. От всички проучвания разбрах, че в тези две клиники правят тези операции!

# 4
  • Мнения: 3 914
И аз съм намислила да водя детето на преглед в клиника ден.Вики и мама ми я препоръча.Дано се включи.Всъщност къде се намира.
Тук съм,то където пише за очен проблем,там съм Embarassed Wink
 клиника "Ден"-София,ул.Росица 21,това е точно ъгъла с Волгоград,тел.02 9832028,02 9833800

Това за дете ли? Shockedщото е дегенеративно,обикновенно след 20-30год.възраст
Кератоконус изобщо не е лек проблем,пожелавам успех Hug
Иначе на много места правят доста по въпроса Peace,но в БГ тази процедура е само в Ден,има предположение ,че вече е и в Св.Петка във Варна

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 21:32 от Viki i mama

# 5
  • Мнения: 3 914
Имало си и сайт ,че и форум,питай там,те със сигурност ще ти помогнат с най точно инфо.Пак успех Hug
http://keratoconus.atspace.com/

# 6
  • Мнения: 838
Впечатленията ми от клиника Ден са положителни. Вече си направих операцията, за която бях писала, че ще пиша и сега виждам по-добре. Незнам само дали роговицата се е възстановила изцяло, но ще се оправи всичко, надявам се.  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 323
Радвам се за теб. Жерая ти пълно възстановяване.

# 8
# 9
  • Мнения: 1
Впечатления от Клиника "Ден" на доц.д-р Андреев:

В Клиника "Ден" направиха операция на баща ми още преди 4 години Операцията беше толкова успешна, че свали с 5 диоптъра очилата за четене, а очиталата, които ползваше за улицата изхвърли изобщо. Операцията беше напълно безболезнена, много кратка (по-малко от 30 минути), без никакви грижи след нея и каквито и да е странични последици,  въпреки, че вече беше на 85,5 години и с 6 други операции.

Току що оперираха и второто око на баща ми, защото с него не виждаше дори големи заглавия в пресата. Операцията е напълно успешна - на прегледа след нея, още на другия ден, той разчиташе без грешка вече ДЕВЕТНАЙСТИЯ ред от цифри в таблицата, докато преди операцията - само някои цифри от ПЪРВИЯ ред. Ако се интересувате какъв е крайният резултат, мога да дам подробности след 19 януари 2009 г., когато ще определят диоптрите за новите му очила. Към това остава само да добавя, че бяхме страшно закъсняли с операцията (на принципа на възрастните хора - защо да правя на 86, или 88 години операция, въпреки, че никой не знае колко ще живее; е - направихме я няколко месеца преди баща ми да навърши 90 г.).

Така че що се отнася за възрастни пациенти, мога да кажа само НАЙ-ДОБРИ думи за резултата от работата на доц.д-р Андреев и екипа му от Клиника "Ден", която съм препоръчала и на други близки, които потвърждават мнението ми.

От посещенията ми в Клиника "Ден" - за предварителен преглед, за самата операция и последващите прегледи - виждам, че пациенти са и деца и родителите им са очевидно спокойни.

Ежедневно в Клиника "Ден" се правят по няколко операции, за които се чака обикновено няколко месеца, поради многото пациенти (за втората операция чакахме 3 месеца).  Получавате и видеозапис на цялата операция - ВЕДНАГА след нея, което е още едно потвърждение за професионализма на екипа.

Йова (0899/15 35 67)




# 10
  • София
  • Мнения: 2 262
С толкова надежда и аз прочетох за операциите на възрастен човек, моя дядо ослепява прогресивно, има само някакво остатъчно странично зрение, не може да чете въобще вече, спъва се, пада, дали е възможно в тази клиника, да ми дадат някакъв консулт или да помогнат, много е страшно, да си виждал, и да си в тъма, не познава личицето на моя син. Благодаря за информацията, ще се обадя да попитам, само трябва да знам, точното име на заболяването му! Нещо сложно е, не го запомням!

Общи условия

Активация на акаунт