"Sapore di mare" или Ваканционни мами в Италия 58

  • 20 549
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 475
Добре дошли в част 58 на темичката мами в Италия!


Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! newsm10
Добре дошли са и всички бъдещи и настоящи татковци!  Hug
Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроениe
newsm51

МАМИ В ИТАЛИЯ

Friuli Venezia Giulia:                                                 Piemonte:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste                   Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
piccola (КАЛИНКА) - Trieste                  Lindita (ДАНИЕЛА) -Torino
AnGiAr (АНИ) - Chioggia (VE)

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                           Ghery01 (ГЕРИ) - Monzа                             
sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                     
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano                         

Emilia Romagna:                                                       Toscana:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forli                                Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo
pilence27 (КАЛИНА) -Cadelbosco di Sopra
svetla_13 (СВЕТЛА) -Firenze
Umbria                                                                        Marche:
Nik77 (НИКОЛЕТА) - Citta'di Castello       makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella           denise(ДЕСИ)-Roma
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma        Vesna 27(...)-Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma

Campania:                                                               
vesi-li(ВЕСИ) -Salerno
Sicilia:                                                                           Sardegna:
milix (МИЛЕНА) - Palermo                        Tsugumi (ДЕСИ) - Cagliari


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32 и половина, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,Част 41,
Част 42,Част 43,Част 44,Част 45, Част 46, Част 47,Част 48,Част 49,
Част 50, Част 51, Част 52,Част 53,Част 54  Част 55,Част 56,Част 57


# 1
  • Мнения: 5 475
Хайде има изречение и за татковците,добре са ни дошли. Wink

  Поздрав от мен и лек уикенд на всички!   bouquet

# 2
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
ПУ ПЪРВА Party
и аз един път...  bouquet
весел уикенд на вси4ки... Hug

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хайде и тук да се разпиШа да не си помислите,4е съм LOST  Wink

# 4
  • Мнения: 6 167
Хайде и тук да се разпиШа да не си помислите,4е съм LOST  Wink

боже! тъкмо гледам трети сезон! миленски, все едно се завърна от Другия остров  Laughing
радост голяма!

# 5
  • Мнения: 5 462
Ха така Миленски , аз нали ти казах .... Wink

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ленски,аз да си кажа прави4ката нито една серия не съм гледала  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 232
Весел летен уикенд,момичета! newsm51
Аз тыкмо да се похваля,че най-после/или може би сывсем навреме/в пырвия летен ден,след малко слынце,заваля ИСТИНСКИ летен дыжд-топыл,лек с миришещ на лято асфалт и...уви  Cryтази сутрин едно мрачно,сиво,депресиращо...Само ви се радвам,даже выображение вече нямам да си представя,че някыде все пак е лято и едно гооорещооо!Уф,тук човек само в сауната може да си понагрее /вече/ревматясалите кокали.Срамота! #2gunfire
Не идвайте выв Ванкувыр през лятото! #Cussing out
Гери,извинявай,аз не ТЕБ имах пред вид,говорейки за сравняване м/у италианската и американската образователни системи.Ти тези неща/доколкото си спомням от твоите постове/РЕАЛНО си ги изпитала на гырба си и двете,и би имала основание да ги сравняваш.Визирах друг човек.Прочетох твоя разказ на щерка ми и стигнахме до извода,че тук е по-лесно.Поне за тези неща да не сыжаляваме,че сме дошли в Канада.Обаче пык  другите работи ми е трудно да приема.Е,аз вече /след като изхвырлих всички скелети от гардероба/гледам на Италия с една страст,като на любовник,когото не сым виждала цели 4 месеца и едва си намирам мясот от желание по-скоро,по-скоро да падна в прегрыдките му...
Та,как при цялата некадырност на италианците/с която и аз сым се сблысквала много пыти/,огромното врызкарство,мырзела и т.н.Италия е една от 10 най развити световни сили?Наистина не мога да го разбера-без особени  природни ресурси, без почти/или хич/ бивши колонии,откыдето да смуче енергия -загадка?! ThinkingА италианските университети и Бокони,и твоят выв Флоренция Heart Eyes,и в Болоня ,са на доста добри места в световните класации на топ унитата.Поне миналата година като тырсих информация за UBC с гордост/сякаш аз сым ги основала,или поне завыршила Joy/ срещнах няколко познати италиански  имена.
За мен лично,а предполагам и за всички останали,е много полезно твоето ПЕРСОНАЛНО,не прочетено или чуто от някото,мнение.Моля те,не спирай!И нататык,мнението на Боряна за Холандия,сравненията й с САЩ и Италия биха били много полезни.За мен най-вече,щото все пак/предполагам не греша/нашите щерки са змийки-89.г и би трябвало да имат някои близки погледи на нещата. Та,ваш понеделник сутрин,наша неделя вечер и ние ще стискаме палци на Боряна,после и на моето телче-змийче по биология  Hug

 

# 8
  • Мнения: 5 462
...
Та,как при цялата некадырност на италианците/с която и аз сым се сблысквала много пыти/,огромното врызкарство,мырзела и т.н.Италия е една от 10 най развити световни сили?Наистина не мога да го разбера-без особени  природни ресурси, без почти/или хич/ бивши колонии,откыдето да смуче енергия -загадка?! Thinking
newsm78 Shocked Rolling Eyes no newsm12 Naughty Rolling Eyes Confused ooooh!

# 9
  • Мнения: 232
Sonita, от коя част на Канада са вашите приятели,че не са виждали смартове?Тук /на Западното крайбрежие/от 2-3 години ги има доста.Даже общината  на Ванкувыр май беше приела някакво правило да намали таксата паркинг на фирми,закупили такива малогабаритни коли,насырчавайки по този начин местните да не мислят толкова хищнически.
 
Milix,поздравления за свалените килограми!То е голям успех,като се има пред вид,че сега луната нараства и с по-големи усилия се слабее.Ще видиш колко по-леко ше ти быде след 30,почти като песен  ще е Mr. Green
 
Bimbе,то само в началото е толкова болезнен шокыт,после/поне при мен/след 15 год като совалка напред -назад,гледам философски на нещата.Казвам си,че не сым оттук/знам,че е много гнусно Embarassed,но помага/и замалко,тяхна си работа,може пык да им харесва този начин на живот,откыде да знам?Не ходим да гоним биволиците налягали в калта ,нали?Може и в Бг.така да е по-здравословно,знам ли?Това е гаден сырказым,разбира се,но наистина си мисля,че има нещо сбыркано някыде SadКакто и да е-мисли за това,че си на почивка,а почивката е за положителни емоции:млада,здрава,красива,с прекрасно детенце,здрави родители,любим и любящ мыж...и животыт  е пред теб.Е,аз акыл давам сега,ама много ми беше трудно/и още не ми е минало сывсем/между двата стола-Бг.и Ит.Вече помыдряла/ха-ха/по американски Joyтырся положителното выв всичко:добре,че беше толкова ужасно в Ст.Загора/ИТАЛИНА Wink newsm10/,че мыж ми кындиса за Италия,после пык в Италия нашите неща ставаха много бавно и несигурно,та се решихме за Канада.И така-сега се врыщам с любов в Италия,сыбирам енергия ,и пак обратно на запад.Былгария-хм-за нея друг пыт,все пак днес е петык и ще водя италиано-былгарската  рода в Аквариума.
Забавна вечер,прохладна и спокойна нощ на всички! Two Hearts

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 21:38 от Neroli

# 10
  • Мнения: 1 545
Татко почина днес........... Мъките му свършиха.........

# 11
  • Мнения: 5 462
Моите съболезнования Деска !!! Hug Praynig

# 12
  • Мнения: 750
Деси нямам думи Cry
Мир на праха му и кураж на близките му Praynig Praynig Praynig

# 13
  • Мнения: 2 804
Деси , миличка моите най- искрени съболезнования !
Мир на духа му и вечна му памет !

# 14
  • Мнения: 6 167
Деси... приемете моите съболезнования! Сила и кураж в тези тежки моменти!

Общи условия

Активация на акаунт