Какво да направя?

  • 6 050
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 294
уфф абе каквото и да става си гледай достойнството,защото премине ли се една граница-по-хубаво е да си кажете чао...отколкото да го оставиш да ти говори за стегнатите гаджета, които чакат само него и т.н.ти имаш цена,не се оставяй да ти я смъква..

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Знам ли чета и си мисля, че ако моят мъж се държи така ще литне като нередовен полет от къщи. Никога не бива да оставяш някого, пък било то, и съпругът ти да се държи така. Простиш ли веднъж нещата не се оправят, напротив стават все по голям батак.
На бившата няма смисъл да се обаждаш, просто идеята не е добра. Има жени, които не се трогват дори и от 2-3 добре гледани отрочета и любяща жена. След като тя знае за вашето дете и продължава да упорства значи може би не и дреме за детето. Тя си иска нейното. Ако тя е проблема де.
Знам ли какво да ти кажа. Аз бих го оставила да си иде и да е "щастлив", но не за сметка на моето щастие. Защото за мене тези два месеца в, които той се държи по този начин са точно емоционален стрес и тормоз. Остави го да прави каквото ще, а ти някак си намери своят начин да си щастлива. Ако можеш да живееш с неговия егоизъм, излизане и мрънкане, остани. Ако не просто си тръгни.

# 62
  • Мнения: 46 508
Byrne, ако ще и да ходи със скъсани дрехи и мазна коса, пак не виждам как можеш да оправдаваш психически тормоз  Stop може да й подари час при фризьор, козметик, карта за фитнес, абе каквото и да е, но не и да "... търси тръпка ..." и т.н.  Crazy

# 63
  • Мнения: 1 350
Eй това ако ми го изтърси,че се е женил за мен само по разум, ще го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms!Смятам че това изчерпва темата- НЯМАШ бъдеще с такъв човек.Не си причинявай подобно унижение да си зависима и да търпиш такъв и подобна гавра до живот- не си длъжна  Stop....Повече от ясно е,че трябва да предприемеш нещо,не да чакаш.За начало трябва да се пренастроиш и да изградиш наново усещането за себе си и собствения ти свят на принципа "имам, искам, мога"- в твой интерес е!Щом той се е променил,променяш се и ти....нали?!

# 64
  • Мнения: 819
Според мен изобщо не бива да чакаш следващо провинение-достатъчно доказателства, мисля, ти е дал, че нито те обича, нито те уважава.  Изобщо няма смисъл да хабиш енергия да му се харесаш, да се гласиш за него или да го караш да ревнува, като ти се обади бивше гадже- и какво, той може да изревнува, може да се ядоса, да те разпитва...мислиш ли, че това ще е доказателство за любов?!? Какво от това? Камо ли пък да се виждаш с въпросната манекенка - какъв е смисълът? Тя ще ти запази семейството ли? Дори тя да не е с него, той ще се промени?!?  Няма лошо да се грижиш за себе си, да се поддържаш, да свалиш някое и друго кило...но го прави само заради себе си, не заради него. А и бебето ти е едва на 5 мес. - не може толкова бързо да влезнеш във форма, камо ли, ако кърмиш.
Не разбрах дали можеш да разчиташ на родители, има ли къде да отидеш или има ли вариант той да се изнесе?

# 65
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
 ignore2 Не му обръщай никакво внимание !!! Не си отивай,защото така ще стане на неговата!!! Той точно това иска - ти сама да си тръгнеш,за да не се чувства виновен.Как пък не! И да плаща само някакви жълти стотинки за издръжката на детето! Ще си поеме отговорността- щом естанал баща и съпруг да си носи отговорността!!!! Не си тръгвай-така ще го улесниш още повече Naughty Изтъкни си положителните качества- ти си ПО-ЗРЯЛА,ПО-СЕРИОЗНА,ПО-УРАВНОВЕСЕНА и най-вече ТИ СИ МАЙКА!!!! Закопай му самочувствието newsm11

# 66
  • Мнения: 819
А като не си тръгне с какво ще си помогне?По-щастлива ли ще бъде? Дали тя или той-няма значение, въпросът е, че е по-добре без него.

# 67
  • Мнения: 1 942
А бе хора как се тръгва с 5 месечно бебе? Как се чуства една жена с 5 месечно бебе? Това е период, в който сме още много чуствителни, тялото ни не се е нагодило с промените, да не говорим за финансовата част на нещата. Момичето каза, че няма при кого да отиде!

# 68
  • София
  • Мнения: 978
Съжалявам за вас с детето! Нямаш ли кой да те подкрепи финансово, ако решиш да го напуснеш? Или ще се освести и ще си промени поведението, или ще се разделите, докато си млада и с все още съхранена нервна система. Но не се оставяй да те мачка. Ако след 2 години е такъв, представяш ли си как ще е след 10 или след 20?
Имам чувството, че муньовците се множат в геометрична прогресия.  Confused
Подкрепям това мнение

# 69
  • Мнения: 619
Момичета помогнете ми. Съвсем се отчаях! От медц - два нещо става на мъж ми - никога не съм го виждала такъв - само си намира повод да ме нападне и да се скара с мен. От 2 години сме заедно - винаги съм го подкрепяла, имаше и моменти в които съм го издържала финансово. Сега сме изцяло зависими от него - аз и детето - то е на 5 м. Всички пари които изкарва ги харчи за глезотии и глупости - то не са нови машини - камери - телевизори - кола и т.н. А сега вече му тежим, че трябва да се грижи за нас. Изобщо пълен егоист - ТАКЪВ МИ Е ХАРАКТЕРА - НИКОЙ НЕ МИ Е ГОСПОДАР НА ЖИВОТА - това са думите му от 2 месеца насам. Бил ме много уважавал - но навън имало много стегнати гаджета - пък аз все още не съм отслабнала. Наистина имам да свалям 20 кг - но правя всичко възможно. Днес се разправяхме, ча ако ми изневери - не искам да знам - ТОЙ ЩЯЛ ДА МИ КАЖЕ ВСЕ ПАК, ЗАЩОТО МЕ УВАЖАВАЛ И ТРЯБВАЛО ДА ЗНАМ ИСТИНАТА!!! ПИСНА МИ!  #2gunfire #Cussing out #2gunfire БИЛ СЕ ОЖЕНИЛ ПО РАЗУМ!!!!!!!!!!! СЕГА ТЪРСЕЛ ТРЪПКА, И ЗНАЕЛ ЧЕ НЕ Е ПРАВ!!!!!!!!!!!  КАКВО ДА ПРАВЯ? В момента отново сме без стотинка, а трябва наем да се плаща, щял да ходи пак да работи заради нас. Не зная вече, съвсем се обърках - преди това разказваше на всички, че ние двамата сме му щастието в живота! Трябва ли да ни изгуби за да ни оцени? Как да постъпя с човек, който след като постигне целите си му е все тая??
ТОВА ЗА МЕН Е ГЛУПАК ОТ КЛАСА!!!
Интересно ми е ти като ги махнеш тия излишни килца... съм сигурна че мъжете щи падат в краката... как ли щеше чувства!!!
Влез във форма... и му покажи, че ако искаш да си хванеш такъв като него е.. просто най-елементарното нещо на земята

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Хм.... верно станаха много мъжете като твоя. Не знам какво да те посъветвам. Не познавам "благоверния" ти и не мога да кажа какво би сработило при него. Може наистина да е временно, но може и да си е мухльо по природа...
Съветвам те само да не бързаш с разни необмислени решения и да не се поддаваш на емоциите. Бъди мъдра, въоръжи се с търпение и наблюдавай нещата "от страни", не оставяй думите му да те нараняват и се опитай да си "над ситуацията" за известно време. Че е трудно да си непукист в това положение, трудно е, но поне опитай. Така с повечко разум и по- малко емоция ще можеш да прецениш струва ли си да се мъчиш да запазваш този брак или не. Ако е "да" - дерзай! Ако ли пък не си заслужава компромисите и усилията, преди да действаш се подсигури. Момичетата са те посъветвали много добре. Осигури си, колкото можеш, финансово бъдещето. Така ще се чувстваш по- силна и по- решителна.
Успех мила!  Hug

# 71
  bouquet БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ!
От вчера има развитие. НАЙ - НАКРАЯ ПАК АЗ БЯХ ВИНОВНА, ЧЕ СЪМ СЕ ВРЪЗВАЛА??? Embarassed Е КАК ДА НЕ СЕ ВЪРЖЕШ КАТО ТИ ГО ПОВТАРЯТ 2 МЕСЕЦА.  .. бил много неуверен, не знаел как ще ни издържа и т.н.   простих му, но НЯМА ДА ЗАБРАВЯ. ...  ще направя всичко възможно по-скоро да не завися финансово от него, и ще чакам.........
или ще си коригира поведението  или  ЩЕ РАЗБЕРЕ КЪДЕ ЗИМУВАТ РАЦИТЕ
  bouquet БЕЗ ВАС НЯМАШЕ ДА СЕ СПРАВЯ. mamma

# 72
  • Мнения: 804
Браво миличка!  bouquet Ето това е решение на умна жена.   bouquet
Действай и не забравяй какво си решила днес.
Особено за зимуването на РАЦИТЕ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 73
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз бих го пратила да ходи при стегнатите гаджета... Ако настина предпочита други мацки пред семейството си за какво ти е?

То пък стегнатите гаджета са приритали за заядлив мъж без пари.

# 74
  • софия
  • Мнения: 1 745
Ебаси,тъпака  Shocked!
Не прочетох другите мацки,какво са писали,НО тоя след като от сега ти реди такива изказвания,представи си по-нататък,какво ще му роди главата!
Не си била отслабнала ?!Ебаси,лайнара!
Вземи си детето и се махай от тази твар!Ама,всъщност защо пък ти да се изнасяш ....?!Събери му парцалките в едно сакче и да ходи да си ергенства с неговия колега  #Cussing out!
Гледай си детенцето и изобщо не се кахъри за такъв "съпруг"!
Живота е пред теб!Не си го пропилявай имайки до себе си такъв човек!
Както са казали хората:"По-добре сам,отколкото в лоша компания!"

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 17:00 от dani777k

Общи условия

Активация на акаунт