Събиране без алкохол.Нормално или невъзможно?

  • 2 652
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Не пиех само докато кърмех, сега - елате ме вижте  Mr. Green Няма около мен събирания без алкохол, по наклонената сме тръгнали всички от компанията Twisted Evil

# 61
  • Мнения: 920
Това ни се е случвало-на голям купон с  преспиване с половинката ми. Mr. Green Mr. Green Не че сме били тотално непили, но цяла вечер "близахме" по една чашка вино-ясно е, че за купон, който продължава сума ти време, това си е едно нищо.
Имаше и прегръдки-мъжки- Twisted Evil-и обяснения от сорта на'ти мене 'ЗваЖаваш ли мА?
А на другата сутрин-всеки слиза на закуска, стиснал главата си, и пита другите-Да имате Алка Зелцер???? Mr. Green

А вие хилихте ли се злорадо Laughing

# 62
  • Мнения: 294
 beer НАЗДРАВЕ! В тая жега казвам на всички, които пият!
На останалите им пожелавам приятен ден-и да гледат да не се обезводнят!

# 63
  • София
  • Мнения: 580
Зависи от събирането, но определено съм от алкохолния тип.

# 64
  • Мнения: 136
Какво мислите по този въпрос.
Тук в България всички сме наясно,
че за повечето нормално е да си пийват.
Има други обаче, които са способни да се
забавляват и цяла нощ без капчица алхол.
От кой тип сте ви?

От втория.

# 65
  • Мнения: 216
Какво мислите по този въпрос.
Тук в България всички сме наясно,
че за повечето нормално е да си пийват.
Има други обаче, които са способни да се
забавляват и цяла нощ без капчица алхол.
От кой тип сте ви?

От втория.

 Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 1 074
Мооже, но защо?

# 67
  • Мнения: 677

Ако си с кола или на медикаменти некви. Иначе няма що, мда...

# 68
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пиех, но се въздържам, защото  се напивам като гъз ...после правя неприлични предложения на де що видя мъж ... след което се целувам с който ми падне ... и току се събуждам с някой влюбено гледащ ме непознат ... повръщам ... споделям си болезненоо интимни подробности с хора, които се опитват любезно да се измъкнат, често неуспешно ...  ooooh!

На сутринта се чувствам не просто зле ...а ужааааасно зле ... и се правя, че имам петна в паметта  ..... а това, че мириша на повръщано ми е най- малкия проблем

# 69
Ако вземеш 20на грама бело едва ли ще получиш отказ и от най-големия алкохолик. Ще станеш известен, ще те пишат в списание слава.

# 70
  • Мнения: 1 533
аз съм безалкохолна, но не ми пречи компанията да е алкохолна, стига да е весело и с мярка

# 71
  • Мнения: 4 555
Не пия.
Точно като Лени мисля.
И аз съм като вас, чак да не повярва човек  Joy

Общи условия

Активация на акаунт