Скайп или ай си кю?!?!?!

  • 8 747
  • 147
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 291
аз определено съм фен на кю-то, но пък и не отричам предимствата на скайпа - кой не обича безплатните разговори  Mr. Green

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Кюто от носталгия и понеже всичките ми приятели са там  Hug

# 47
  • Мнения: 2 697
Скайпът по ми харесва, не само заради повечето функции, дори чисто графично...А и определено не забива така брутално със същата честота като кюто ooooh! И двете ги ползвам обаче, просто защото доста от познатите ми не ползват (още) Скайп, а и особени сентименти имам към доброто старо кю.

# 48
  • Мнения: 2 550
нито едно

# 49
  • Мнения: 5 299
Не знам кое е по-добро, но използвам само и единствено Кю, Скайпа ми е много досаден...

Пусни една 'анкетка. Grinning

# 50
  • Мнения: 15 619
Не знам кое е по-добро, но използвам само и единствено Кю, Скайпа ми е много досаден...

Пусни една 'анкетка. Grinning
Готово!
Ето и анкетата.

# 51
  • Мнения: 2 609
Кю-то го ползвам повече, но напоследък нещо му става #Cussing out.
Скайпа понякога, той е за половинката. Laughing

# 52
  • Мнения: 2 013
ICQ, Skype, Yahoo Messenger - различно за различни хора. Че както съм накачулила кой ли не в някои от програмите, трудно мога да се отърва без да чатя. А в повечето случаи нямам време за чат.

# 53
  • Мнения: 121
Кю-то го ползвам, за да полафя със стари приятели от времето преди мъжа ми Simple Smile (но това е мах. 1 път в месеца) и ако искам да кажа на брат ми нещо спешно (кю-то му винаги е отворено). За да се чувам с приятели и майка ми ползвам скайп-а.

# 54
  • Мнения: 5 468
Използвам ICQ, защото там са всичките ми виртуални контакти. В Скайп ми е скучно, иначе имам регистрация, ама не влизам.

# 55
  • Мнения: 118
Скайпа повече ми се нрави! Joy

# 56
  • Мнения: 3 423
В Скайп ми е скучно.
Как може в Скайп да ти е скучно.
Какво трябва обикновено да има,
за да не ти е скучно. Не разбирам.

Аз пък съм си забравила името в ICQ.
Иначе регистрацията ми е от години.
Ползвам скайп.

# 57
  • Мнения: 361
скайпа ми по хареса,но кюто има повече предимства и въпреки всичко кюто ми натоварва РС-то и много ми забива компа.Абе и двете си ги харесвам.

# 58
  • Мнения: 5 468
В Скайп ми е скучно.
Как може в Скайп да ти е скучно.
Какво трябва обикновено да има,
за да не ти е скучно. Не разбирам.

Нямам познати аднати там. Писах, че всички са ми на ICQ.

# 59
  • Мнения: 1 938
Скайп. Peace

Общи условия

Активация на акаунт