...яде по-малко.заради жегите ли?

  • 2 289
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Здравейте майчета Hug

мойто бебе на 3 месеца и 10 дни и досега никога не съм имала проблем с храненето.

..но в последните 2 дни на всяко ядене изяжда половината количество от това което е ял преди.

Дали намалелият му апетит се дължи на непоносимите жеги тези дни?

По принцип се храни горе-долу през 4 4аса. Дали да му давам да яде през 3 часа или да не го насилвам - колкото изяде толкова!?

Мерси Hug

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Моят съвет е колкото изяде толкова PeaceДъщеря ми също е със силно намален апетит,но при тази жега е нормално!

# 2
  • Мнения: 5 103
Дъщеря ми миналата година по жегите като беше още мъничка си ядеше без промяна, но тази година и намаля апетита.
Според мене е нормално , на никой от нас не му се яд в жегата.

# 3
  • Мнения: 4 111
И при нас е така, яде по-малко от обикновено. Моят съвет е да не го насилваш - нека яде когато иска и колкото иска. Когато огладнее ще си навакса. И ние така - някой път яде наполовината на приготвеното мляко (че и по-малко), друг път не му стига. Дори забравя да се събуди за последното си хранене и преди да си легнем (късничко си лягаме) го храним, за да не ревне от глад в 3-4 часа. Бях се притеснила, но не мисля че има причина. Топло им е на децата.

# 4
  • Мнения: 213
Здравейте майчета Hug

мойто бебе на 3 месеца и 10 дни и досега никога не съм имала проблем с храненето.

..но в последните 2 дни на всяко ядене изяжда половината количество от това което е ял преди.

Дали намалелият му апетит се дължи на непоносимите жеги тези дни?

По принцип се храни горе-долу през 4 4аса. Дали да му давам да яде през 3 часа или да не го насилвам - колкото изяде толкова!?

Мерси Hug

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ГО НАСИЛВАЙ ТО Е ГОЛЯМА ЖЕГА И ДЕТЕТО ЗА ТОВА ЯДЕ ПО МАЛКО ДАВАЙ МУ ПОВЕЧЕ СОКОВЕ И ВОДА ЗА ДА НЕ СЕ ОБЕЗВОДНИ   bouquet

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Здравейте майчета Hug

Мерси Hug

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ГО НАСИЛВАЙ ТО Е ГОЛЯМА ЖЕГА И ДЕТЕТО ЗА ТОВА ЯДЕ ПО МАЛКО ДАВАЙ МУ ПОВЕЧЕ СОКОВЕ И ВОДА ЗА ДА НЕ СЕ ОБЕЗВОДНИ   bouquet

Сок на три месеца не се дава Naughty

# 6
  • Мнения: 213
Здравейте майчета Hug

Мерси Hug

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ГО НАСИЛВАЙ ТО Е ГОЛЯМА ЖЕГА И ДЕТЕТО ЗА ТОВА ЯДЕ ПО МАЛКО ДАВАЙ МУ ПОВЕЧЕ СОКОВЕ И ВОДА ЗА ДА НЕ СЕ ОБЕЗВОДНИ   bouquet

Сок на три месеца не се дава Naughty
АЗ ПЪК МУ ДАВАХ ИГО ПИЕШЕ ПОВЕЧЕ ОТ ВОДАТА ТИ НЕЗНАЕШ ЛИ ЧЕ СЛЕД 2РИЯ МЕСЕЦ СЕ ЗАХРАНВА ДЕТЕТО СЪС ПРЯСНО ИЗЦЕДЕН СОК А КАТО СТАНЕ НА 3 МЕС СЕ ЗАХРАНВА СЪС ПЛОДОВО ПЮРЕ  ПОСЛЕ ЗЕЛЕНЧУКОВО И СЛЕД ТОВА МЕСНО #Crazy newsm78  bouquet

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
АЗ ПЪК МУ ДАВАХ ИГО ПИЕШЕ ПОВЕЧЕ ОТ ВОДАТА ТИ НЕЗНАЕШ ЛИ ЧЕ СЛЕД 2РИЯ МЕСЕЦ СЕ ЗАХРАНВА ДЕТЕТО СЪС ПРЯСНО ИЗЦЕДЕН СОК А КАТО СТАНЕ НА 3 МЕС СЕ ЗАХРАНВА СЪС ПЛОДОВО ПЮРЕ  ПОСЛЕ ЗЕЛЕНЧУКОВО И СЛЕД ТОВА МЕСНО #Crazy newsm78  bouquet

Не го знаех това JoyАз,съм захранвала след 6 навършени месеца,ама ти явно нищо скоро не си чела за захранването Naughty

Има една опция проверка правопис не е лошо да я използваш Peace

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 15:56 от Доня Туфиня

# 8
  • Мнения: 4 111
ТИ НЕЗНАЕШ ЛИ ЧЕ СЛЕД 2РИЯ МЕСЕЦ СЕ ЗАХРАНВА ДЕТЕТО СЪС ПРЯСНО ИЗЦЕДЕН СОК А КАТО СТАНЕ НА 3 МЕС СЕ ЗАХРАНВА СЪС ПЛОДОВО ПЮРЕ  ПОСЛЕ ЗЕЛЕНЧУКОВО И СЛЕД ТОВА МЕСНО #Crazy newsm78  bouquet

Верно ли бе? Не думай...

# 9
  • Мнения: 213
Не го знаех това JoyАз,съм захранвала след 6 навършени месеца,ама ти явно нищо скоро не си чела за захранването Naughty

Има една опция проверка правопис не е лошо да я използваш Peace
ДВЕ ДЕЦА СЪМ ОТГЛЕДАЛА ЕДНОТО Е НА 10 Г А ДРУГОТО НА 1Г И 10 МЕС И ВИНАГИ СЪМ СИ ГЛЕДАЛА ДЕЦАТА КАКТО МИ Е КАЗВАЛА ЛЕКАРКАТА ИМ ЗАТОВАНЕ СЕ ЯДОСВАЙ АМИ ПОСЛУШАЙ ПО СТАРШИТЕ ОТ ТЕБ  JoyПО МОЕ ВРЕМЕ БЕШЕ ТАКА  hahahaСЕГА СТЕЗ НОВИ МОДИ НА ЗАХРАНВАНЕ НЕЗНАМ СЕГА ЩЕ ИМАМ ТРЕТО И ЩЕ СИ ГО ГЛЕДАМ КАКТО АЗ СИ ЗНАМ  НЕЩО ЛИЧНО  bouquet

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 15:50 от Доня Туфиня

# 10
  • Мнения: 3 478
ТИ НЕЗНАЕШ ЛИ ЧЕ СЛЕД 2РИЯ МЕСЕЦ СЕ ЗАХРАНВА ДЕТЕТО СЪС ПРЯСНО ИЗЦЕДЕН СОК А КАТО СТАНЕ НА 3 МЕС СЕ ЗАХРАНВА СЪС ПЛОДОВО ПЮРЕ  ПОСЛЕ ЗЕЛЕНЧУКОВО И СЛЕД ТОВА МЕСНО #Crazy newsm78  bouquet

Верно ли бе? Не думай...

Леле-леле и аз се ококорих #Crazy.
Това че си " старша" не значи че си права. Много нови мами четат тук, нека не ги заблуждаваме. Вярно е че всеки сам си решава кога да захрани, но нормите които си поставила наистина са от "твоето време" нищо лично тук Peace

# 11
  • Мнения: 4 111
Аз като не съм захранила да бягам ли да изцедя 2 сока, че да наваксам? Имам пържола от снощи, да а накълцам и да я дам? Да му опържа цаца?
Дано никой не прочете постингите ти, агитиращи това ранно захранване, че някой може и да се върже.
Ама това за по-старшите си е изцепка номер 2 за деня, а номер едно вече я видяхме.
Пази Боже.

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Няма да я кълцаш пържолата то детето ще си я хване и ще си я загризе Mr. Green

# 13
  • Мнения: 274
И при Жамила е същото положение. Педи каза, че е нормално. Пък и аз мисля, че не е редно да я насилвам - колкото, толкова. Само с водичката съм по-настоятелна. Blush

Какви сокове на тази възраст бе хора??? Shocked Shocked Shocked

# 14
  • Мнения: 5 103
ТИ НЕЗНАЕШ ЛИ ЧЕ СЛЕД 2РИЯ МЕСЕЦ СЕ ЗАХРАНВА ДЕТЕТО СЪС ПРЯСНО ИЗЦЕДЕН СОК А КАТО СТАНЕ НА 3 МЕС СЕ ЗАХРАНВА СЪС ПЛОДОВО ПЮРЕ  ПОСЛЕ ЗЕЛЕНЧУКОВО И СЛЕД ТОВА МЕСНО #Crazy newsm78  bouquet

Верно ли бе? Не думай...
Това със захранването е въпрос на информираност , а не кой колко деца е отгледал, влез малко прочети по-умните от тебе какво са написали по този въпрос/доктори и т.н./

Общи условия

Активация на акаунт