коластра и зелена енергия ?????????

  • 4 088
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
здравейте!дъщеря ми е на 2 г и 3 м и от 2 седмици е на ясла и изкара първия си бронхит и е на зинат.изкарвала е само хреми със закашляне от секрета ,но март беше много тежко болна с висока Т и обриви ,съмнянат се че е изкарала скарлатина но не беше типична.  И сега реших да й давам колатра на аквасорс и зелена енергия.лекарката която ни ги препоръча ми каза сега докато е болна и пие АБ да й давам по 3 капсули коластра и 1 ЗЕ а после по 2 и 1 съответно.колко време се дават и вие на каква схема  ги давате?
доволни ли сте от тези продукти?
как им давате на мъничетата водораслите

# 1
  • Мнения: 1 858
Разтваряш капсулката в една лъжица сипваш малко вода и даваш, като шишето с водата трябва да ти е в другата ръка. Дават се 40 минути преди хранене. Имай в предвид, че това е начин на живот .

# 2
  • Мнения: 21
За профилактика давам по 1 коластра,а при болест по 2 на ден.Зелената енергия сега ще започна да редувам с коластра -един ден К ,на др. З.Е..Когато сме болни по едно от двете на ден.Смятам ,че са достатъчно силни и ефективни и няма нужда от повече на ден.За малко дете стига.Моята дъщеря е на 2г.

# 3
  • Мнения: 3 116
Докато ходеше на ясла давах по 1 коластра и 1 ЗЕ на ден. Откакто я спрях от ясла й давам само като се разболее, 2 коластра и 2 ЗЕ на ден, докато оздравее.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 098
На приблизително такава възраст аз давах по 1 ЗЕ дневно като профилактика всеки ден.  Сега давам вече по две, но пораснаха.

И ги давам почти непрекъснато.  Hug Честно казано не ги давам. Кутийките си стоят на масата ите сами си вземат. Кагато се сетят. Прескачат, не прескачат не ги следя. Въпроса е, че не боледуват.

При нас лошото е, че малкия не яде редовно нито плодове, нито зеленчуци. Набляга на преработените и рекламирани по телевизията щуротии. Затова не правя никакви почивки.

# 5
  • Мнения: 513
На приблизително такава възраст аз давах по 1 ЗЕ дневно като профилактика всеки ден.  Сега давам вече по две, но пораснаха.

И ги давам почти непрекъснато.  Hug Честно казано не ги давам. Кутийките си стоят на масата ите сами си вземат. Кагато се сетят. Прескачат, не прескачат не ги следя. Въпроса е, че не боледуват.

При нас лошото е, че малкия не яде редовно нито плодове, нито зеленчуци. Набляга на преработените и рекламирани по телевизията щуротии. Затова не правя никакви почивки.

 Peace Да и аз правя така, но понеже ние ядем плодове и зеленчуци, през лятото ги спираме. Без прекъсване ги давам от средата на септември, до края на април и при нужда през лятото. Вече сме забравили думата антибиотик,а знаем само водорасли +хомеопатия и така станаха почти 5 години.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт