Дебелее ли се от BAKE ROLLS?

  • 19 289
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 678
С дървения е по-добре  bouquet

# 31
  • Мнения: 4 770
 Ееехаа....  #Cussing out Няма спасение, значи.  Mr. Green
 Аз говоря за мезета, но нееее... човека само за дърво мисли.  ooooh!  Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 928
Е, сега пък - не мога да живея без него. Не ми изопачавайте постинга. Питах, дали се дебелее от него и ще ми наруши ли диетата, след като не ям нищо друго, да мушвам по един пакет.
Хубаво, разбрах Confused..., то пък нищо не може.
Питаш дебелее ли се от това и че ги обичам, те - НЕ МОЖЕШ ДА ЖИВЕЕШ БЕЗ НЕГО?... айде...
Мила Ню, не се ядосвай  Hug Аз го написах в преносен смисъл, но ти си го взела много на вътре./Аз например не мога да живея без шоколад и тесто - това не значи, че съм зависима и ако не хапна ще умра/ Просто имах предвид, че щом не можеш да ги спреш
...... Само тези не мога да ги спра........................
или ги намали или не ги спирай.Ако продължиш да си ги хапваш резултата ще е по-бавен.
УСПЕХ !!!

# 33
  • София
  • Мнения: 10 858
Сега с риск всички да ми се нахвърлят ще ви кажа, че в началото на моята диета, когато имах да свалям 10 кг, започнах именно с Бейк Роуз Flutter Ядях един пакет за деня, разпределях си го както си искам. През останалото време вода и кафета, или фрапета. Така стартирах аз, и свалих 4 кг за една седмица.
Другият парадокс на който, сатаха свидетели във форума, е че спазвах шоколадовата диета и от нея свалих половин кило за един ден, като се има в предвид, че вече бях достигнала желаните 45 кг.
Може да са въглехидрати, но като се ядат в суперограничени количества и се гледат калориите /които както и да ги въртиш си идват около 500 на ден/ се сваля. И най-интересното е, че не ги качих обратно.
  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 424
Не е толкова важно какво ядеш, а по КОЛКО  Peace
От един Bake Rolls от време на време нищо няма да ти стане  Peace
Виви супер резултат  Peace

# 35
  • Мнения: 4 770
 Вивиан, че как няма да свалиш? Човек винаги отслабва, ако се изключат една или повече хранителни групи, но това е само за сметка на здравето.  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 928

Може да са въглехидрати, но като се ядат в суперограничени количества и се гледат калориите /които както и да ги въртиш си идват около 500 на ден/ се сваля. И най-интересното е, че не ги качих обратно.
  bouquet
Ако цял ден си на един пакет - ще свалиш - няма къде да идеш, но не изпитваше ли глад с 90 гр /дано не греша за грамажа/ вкусни сухарчета? newsm78
Всеки си намира начина да свали излишните си кг  yes

Колко си висока, че си под 45кг? Звучи ми перфектно   newsm10
Моля те, пусни линк за тази шоколадова диета  Praynig newsm60

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 00:43 от pepita730

# 37
  • София
  • Мнения: 10 858

Може да са въглехидрати, но като се ядат в суперограничени количества и се гледат калориите /които както и да ги въртиш си идват около 500 на ден/ се сваля. И най-интересното е, че не ги качих обратно.
  bouquet
Ако цял ден си на един пакет - ще свалиш - няма къде да идеш, но не изпитваше ли глад с 90 гр /дано не греша за грамажа/ вкусни сухарчета? newsm78
Всеки си намира начина да свали излишните си кг  yes

Колко си висока, че си под 45кг? Звучи ми перфектно   newsm10
Моля те, пусни линк за тази шоколадова диета  Praynig newsm60

Ми за глад - изпитвах, разбира се, но докато ми се свие стомаха. А и карах до към следобяд на разни кафенца и т.н и като огладнея яко  Mr. Green тогава мушвах Бейк Роуса Hug
Не съм под 45, а съм точно толкова. Висока съм 160 см.

Отивам да ти намеря Шоколадовата, но е трудна, аз издържах 1 ден само, а  пък сам почти пристрастена към шоколад, особенно черен.

Вивиан, че как няма да свалиш? Човек винаги отслабва, ако се изключат една или повече хранителни групи, но това е само за сметка на здравето.  Rolling Eyes

Просто Петя, за сметка на здравето е, когато по този начин се храниш дълго време, а не за ден или седмица.

# 38
  • София
  • Мнения: 10 858
Пепита, ето ти Шоколадовата диета

# 39
  • Мнения: 928
Ми за глад - изпитвах, разбира се, но докато ми се свие стомаха. А и карах до към следобяд на разни кафенца и т.н и като огладнея яко  Mr. Green тогава мушвах Бейк Роуса Hug
Не съм под 45, а съм точно толкова. Висока съм 160 см.

Отивам да ти намеря Шоколадовата, но е трудна, аз издържах 1 ден само, а  пък сам почти пристрастена към шоколад, особенно

И аз преди така правех - до към 14- 15 часа само кафета и цигари и после ако ще се яде,но осъзнах, че е голяма грешка и се сваля по-бавно, е, поне при мен де.Аз също съм висока 1.60, ама за сега гоня 46, а после незнам newsm78 Аз да стигна до 46 пък тогава ще мусля.
Благодарско за линкчето, може да пробвам, че и аз съм голяма фенка на вкусното "лепило"   bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък не знам какъв човек съм, но ям ли през деня, такъв апетит ми идва, че не мога да спра просто. При мен нещо сигурно е сбъркано, даже ако ям само вечер, дори и да си е нормална храна, манджи, или каквото ще да е, пак си отслабвам Thinking Може би защото е само едно хранене за деня.

Шоколадовата я правих с черен шоколад, а не както е посочено в сайта.
Марципан не можах да намеря, а и не обичам.
Има и друг вариант на Шоколадова - три дни само черен шоколад по 100 гр на ден, чест, без ядки и портокали.

# 41
  • Мнения: 928
Аз пък не знам какъв човек съм, но ям ли през деня, такъв апетит ми идва, че не мога да спра просто. При мен нещо сигурно е сбъркано, даже ако ям само вечер, дори и да си е нормална храна, манджи, или каквото ще да е, пак си отслабвам Thinking Може би защото е само едно хранене за деня.

Шоколадовата я правих с черен шоколад, а не както е посочено в сайта.
Марципан не можах да намеря, а и не обичам.
Има и друг вариант на Шоколадова - три дни само черен шоколад по 100 гр на ден, чест, без ядки и портокали.
Пуффффффффф, ама споко не си само ти, аз съм същата, но сега се опитвам да се науча на здравословно хранене  hahaha и закусвам около 9:30часа /гледам да е малко плодче/.В началото можех да изям целия свят след закуска, но постепенно това чувство намаля,но не е изчезнало още  Banghead
Дано ти е здрав стомаха, че ти явно много го тормозиш Praynig
За шоколада - и аз мислех да пробвам с натурален, а не както е описано и то може би само 1 ден.Тъкмо няма да се сетя за шоколад скоро  Joy но може да си взема поне 200грама,че 100 .............. newsm78 Joy

Общи условия

Активация на акаунт