Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 юни 2007, 19:53 ч.

изгубен ключ за багажник на кола-моля за съвет:)

• 686
  • 13
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
Много ви моля за помощ-днес изгубих ключа за багажника на колата ни-рено-как се процедира?Мога ли да се снабдя с друг ключ, покрива ли се от застраховката...при открадване на колата искат ли и двата ключа...много съм притеснена-ще съм благодарна за всеки отговор:)  bouquet

# 1
  • Варна
ключът за багажника  различен ли е от този за стартера и вреатите? по принцип искат и двата ключа...но ако ти имаш за багажника отделен ключ- не знам, не съм имала кола с различни ключове. А загуба или кражба на ключ не се покрива от застраховател дори и да имаш протокол от полицията.

# 2
  • СОФИЯ
различни са ключовете за стартера и багажника...

# 3
  • В полето на неограничените възможности.
И аз за пръв път чувам за разилчни, но, има авто ключари - иди и питай дали няма как да ти напраят нов по ключалката. За друго не се сещам. Успех! Peace

# 4
Мойто РЕНО има само един ключ за всичко е. newsm01

# 5
  • СОФИЯ
РЕНО ТУИНГО Е

# 6
Мойто РЕНО има само един ключ за всичко е. newsm01
Моето е Клио. smile3506

# 7
  • София
Айде сега, всеки да изброи, каква кола кара, че отдавна не сме го правили. ПУска се тема за ключ и се почна... моята е туинго, а моята е клио... Амааааннн, аман от фукня, глупащина и изгъзване.

# 8
  • Варна
Айде сега, всеки да изброи, каква кола кара, че отдавна не сме го правили. ПУска се тема за ключ и се почна... моята е туинго, а моята е клио... Амааааннн, аман от фукня, глупащина и изгъзване.
е как пък да е изхвърляне- все за една марка става въпрос- чудят се момичетата- как  Туингото е с 2 ключа,а клиото- с един. не че си ги мерят..

# 9
Просто казвам ,че имам един ключ,това фукня ли е smile3506 smile3506 smile3506

# 10
Авторката на темата пояснява,че е ТУИНГО,защото търси съвет,а не за да се фука мисля аз.
Ню ти пеша ли вървиш,че дразниш или  newsm39

# 11
  • София
Ми дразня се, защото карам трабантче и много ме е яд, че някой друг има по-хубава кола от моята Peace Crazy Mr. Green.

# 12
Ми дразня се, защото карам трабантче и много ме е яд, че някой друг има по-хубава кола от моята Peace Crazy Mr. Green.
Че кво му е на трабантчето newsm01

# 13
  • usa
Моята кола има една малка ръчка, която отваря багажника. Намира се на пода на колата, близо до шофьорската врата. Виж дали нямаш нещо подобно

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт