Момче-сини дрехи,момиче -розови.Задължително ли е?

  • 10 487
  • 176
  •   1
Отговори
# 165
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Аз не съм от феновете на розовото/цикламеното, но......в градината се влияят една от друга и Констанца не признава други цветове. Даже наскоро ме пита защо съм купувала на бебето само момчешки дрехи, т.е. няма нищо розово. А те са в жълто и зелено.... newsm78....Онзи ден се сдоби със суперска рокля, свежо светло синьо, но не я хареса, защото не е розова. Е, още повече го намразих този цвят.

# 166
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Разбира се,че не е задължително. Не им обръщай внимание и си го обличай как ти е кеф. Ми нали е детенце трябва да носи цветничко.

# 167
  • Мнения: 2 039
Вчера минахме през Южния парк на път за басейна Спартак... А привечер ходихме в Борисовата градина от Орлов мост нагоре. Беше пълно с наситено розови и цикламени момиченца и бели и светло сини момченца. И съвсем малко други цветове.
Седя и чета темата - доколкото виждам форумските майки не обличат децата си в синьо и розово. Къде ли ходят на разходка...  newsm78
Точно това си мислех,ама не го написах,че вече ще ме обявят за свадлива  Joy Joy Joy Hug

# 168
  • Мнения: 4 451
Не е задължително, разбира се. Но и количката да ти е синя, и в синьо да си облечеш момченцето, пак ще има такива, които ще питат "Момиченце ли е?". Ще ти дам пример с голямата ми дъщеричка от времето, когато беше бебе. Вече беше проходила, значи малко след годинката ще е било. Бях и сложила обици и една дънкова рокличка с розови волани. Помня, че тичаше напред и една баба ме попита "Момченце ли е?" Shocked
Количката ми беше сива. Сега на бебката количката е червена, но съм виждала и момченца в червени колички, нищо лошо не виждам. Обличам децата си във всякакви цветове, но най-често в бяло, розово, светлосиньо.

# 169
  • Мнения: 2 255
И двамата ги обличам във всякакви цветове .... без розово  Joy че баща им ще получи удар  hahaha
Но наистина искаш ли или не в крайна сметка в гардероба на едно момче, някак си надделява синия цвят  Rolling Eyes ... в различните му нюанси   Peace

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 10:39 от ВЯРА

# 170
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз обличам синът си във всякакви цветове,дори и в червено-много му ходи Sick

# 171
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
И аз имам син,но пък с мъжът ми бяхме единодушни за червена количка.А на баткото също повечето дрехи са му червени/има в жълто,оранжево,зелено ....всичко друго само не синьо/.Ами червено им отива на децата,кво да правим. Simple Smile

# 172
  • Мнения: 13
обличам сина си във всички цветове,в розово още не съм,но като гледам тенденциите това лято как розовото заляга в мъжкия гардероб,бих му сложила,ако мъж ми нямаше нищо против,но ИМА.Иначе не робувам на цветове и т.н

# 173
  • Мнения: 2 039
обличам сина си във всички цветове,в розово още не съм,но като гледам тенденциите това лято как розовото заляга в мъжкия гардероб,бих му сложила,ако мъж ми нямаше нищо против,но ИМА.Иначе не робувам на цветове и т.н
И моят,и моят!!!Аз също харесвам розовия цвят в мъжкото облекло,но мъжът ми твърдо е против всякакви такива тонове  Mr. Green Какво да се прави,съобразявам се  Crossing Arms

# 174
  • Мнения: 748
Беше пълно с наситено розови и цикламени момиченца и бели и светло сини момченца. И съвсем малко други цветове.
ами! сигурно си видяла моето облечено в бяло и синьо и си го помислила за момче!  Crossing Arms  hahaha
шегичка Wink не сме ходили тези дни натам... но наистина много често я обличам в такива цветове и сигурно автоматично я причисляват към синьо-облечените момченца..

..друг е въпроса, че и с рокля я бъркат  ooooh!

# 175
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз обличам сина ни във всякакви цветове,без розово.Има и доста червени блузки-много ми харесва в комбинация с нещо дънково надолу.Има и оранжеви дрехи,но с тях няколко пъти вече ме питат дали е момиче.За справка-подстригвам го супер късо с машинка и наистина не прилича на момиче...

# 176
  • Мнения: 1 121
Аз имам момченце и най-много обичам да го обличам в зелено и в жълто, а понякога и в оранжево Grinning друг е въпросът, че често ни мислят за госпожица Wink

Общи условия

Активация на акаунт