Петна от грес или смазочно масло...

  • 22 892
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 322
Синковеца се е овъргалял някъде, но не признава от какво са. На мен на такива ми приличат - черни, мазни ....Изпрах ги- мазното се махна, но не и черното. Някакви идеи, как да ги изчистя?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Ей това.
Пише, че премахва и петна от грес и машинно масло. Точно за такова петно не съм го ползвала, но други петна ми премахна.
Опитай, нищо не губиш.Пък и струва 1,60.  Laughing

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Със загубения Вениш не става ли?  Rolling Eyes

# 3
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Меглио -обезмазнител

# 4
  • Мнения: 3 322
Ни Меглио, ни вениш помагат...
Ей това.
Пише, че премахва и петна от грес и машинно масло. Точно за такова петно не съм го ползвала, но други петна ми премахна.
Опитай, нищо не губиш.Пък и струва 1,60.  Laughing

Това къде го има? По домашните потреби?

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Ами аз го купих от магазин за препарати.

# 6
  • Мнения: 3 322
Аха - Мерси! Ще го взема!

# 7
  • Мнения: 1 858
Меглио -обезмазнител

Ето това е правиният избор! С него съм чистила петна от грес и машинно масло от едно зелено елече на сина ми.

# 8
  • Мнения: 98
А на баба Ви рецептата е просто ГАЗ  Wink  Що смазки е изпрала ... пък как миришиии

# 9
  • Мнения: 3 322
Е сега пак го накиснах в меглио - тоя път за по дълго ще е! Това са петна на новите му дънки, в материята има набито нещо като...пластилин... не знам как да го опиша...

# 10
  • Мнения: 1 858
Е сега пак го накиснах в меглио - тоя път за по дълго ще е! Това са петна на новите му дънки, в материята има набито нещо като...пластилин... не знам как да го опиша...

Не става въпрос да ги накисваш! Вземи препарата и директно с него напръскай петната. Остави така 10/15 минути и напръскай пак. Вземи една четка за зъби или някаква друга и четкай петната едно по едно. Виж как върви ако има нужда пак напръскай и пак четкай. Смятам, че ще се справиш Peace

# 11
  • Мнения: 3 322
Уф, търках като бясна... То като се намокри плата и потъмнява - та не мога да преценя, ама май поизчезнаха! Пуснах ги пак да се перат - дано вече е решен проблема, ако не... пак ще търкам! Утре ще ви кажа резултата. Много благодаря на всички! И другия препарат ще си купя - явно ще е необходим с тая банда разбойници! Я кажете петната от трева ще излязат ли? Че докато се занимавах днес, малкия излязъл с едни светли панталонки и яко ги е назеленил! Ох, няма край мойто!

# 12
  • Мнения: 3 322
Не става въпрос да ги накисваш!

Имам предвид, че ги накиснах в препарата... Не пръсках, а сипвах от шишето....

# 13
  • Мнения: 1 858
Не става въпрос да ги накисваш!

Имам предвид, че ги накиснах в препарата... Не пръсках, а сипвах от шишето....

Браво на теб! Дано да успееш.

# 14
  • Мнения: 3 322
Успях! Момичета, много ви благодаря! Това Меглио - съм го купувала отдавна, ама ми се струваше, че не е нещо кой знае.... пък то...
Вече си променям мнението!
А, зеленилката се изпра с Бонукс - без нищо допълнително Shocked!

Общи условия

Активация на акаунт