Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

Е, разбрахме кой автор ви е взел
думите от устата, а Ню ме подсети
да ви питам с кого от известните хора
бихте искали да се запознаете? Може
да ги наричате випове, хайлайф, всякак.
Ню искала със Станка Пенчева, ама не станало.
Сигурно и на вас ви се иска да срещнете някого.
Кого? Какво ще си кажете? А случвало ли ви се е?
Разкажете!
Цитирай

София

Тебе бе, наборе, тебе!!! Mr. Green
Другите са по-лесно,хм, срещаеми...ако мога така да се изразя. Love
Цитирай

С известни хора май не ща. Но много искам да се запозная с индийци в Индия, с африканци в Африка....и така по меридиани и паралели. Може би ще ми е интересено, все пак, да преслушам на живо Ралф Нейдър, Тарантино, Боно Вокс, Вивиан Уестууд, Сеголен Роаял. Има и много други, но никакъв смисъл да ги изброявам, понеже населяват отвъдното, все пак.
Цитирай

София

Не искам да се срещам с известни хора. Най-малко искам да гледат на мен като ей го на , поредният фен, който сега ще дойде да ми обяснява колко ми се възхищава, ще почне да задава въпроси, за да задоволи собственото си любопитство ,и такива като него са толкова много, че изобщо не ми е интересно тепърва да се опитвам да го опозная, за да не е интересът едностранен. Не мерси... той човекът ( писател, примерно ) каквото има да каже го казва в произведенията си.
Цитирай

София

Ще ми се да срещна чичко Фроид. Имам въпроси към него.
Цитирай

мадона
Цитирай

Ще ми се да срещна чичко Фроид. Имам въпроси към него.

Ивонска, сънувах те, не ме питай защо Thinking Разправяше ми, че си на 29. Излъгала си ме, както се оказва.

Иначе много искам да срещна Хю Грант. Много ми е скъп на сърцето.
Цитирай

Sofia

Клайв Оуен искам, много ми е любим...
Цитирай

Пловдив

Димитри Иванов.
   Е, не само него,  но списъкът е дълъг.
     Тери Платчет.
Цитирай

София

Абрамович.
Цитирай

Чарли Чаплин. Невъзможно Crying or Very sad
Цитирай

София

Джеръл Даръл и семейството му... Ама няма как да стане Sad
Цитирай

София

почти след всички подобни срещи съм се разочаровала. /Ню, и аз мечтаех да се запозная със Станка Пенчева... и след това съжалих, че стана Wink /
Цитирай

Като на първо четене се сещам за Милчо Левиев, за срещани симпатизирани величия като си говорим. Много готин и отворен човек е, приятно е да се общува с него. На времето си мечтаех да срещна Кърт Вонегът, за Джеръл Даръл също съм си мечтала, сигурно има още около хиляда човека, които също съм пожелавала да видя лично и да си поговорим.
Цитирай

Фройд и Елфриде Йелинек. На първия ще му разкажа туй онуй за втората и ще го помоля да си преосмисли концепта за жените, а на нея, че семейният живот не е баш филм на ужасите и да спре да заблуждава читателите си. Писнало ми е от интелектуалци, дет' все критикуват работи, от които и представа си нямат.
« Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 11:42 от cherrygabo »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора