18 годишни

  • 2 932
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164
Обличала съм се според тенденциите, спирала слагам от 12-годишна.  Flutter А иначе сенки май почнах да слагам на 14-15.

# 46
  • София
  • Мнения: 786
Много рядко се гримирам и преди и сега  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 432
Гримирах се много-пудри,спирали,о4на линия,молив........До такава степен съм се ''мацотела'',4е ме бе6е срам да изляза без грим.Веднъж го направих та се спукаха да ме питат добре ли съм ,болна ли съм ?!!! Mr. Green Имах вид на призрак  Blush

# 48
  • София
  • Мнения: 6 959
Гримирах се с черен молив ,спирала,а понякога и сенки слагах.Червило много рядко слагах   Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 4 588
Май само молив на очите слагах в ежедневието. Thinking

# 50
  • Мнения: 1 149
Черен молив,спирала и много смешни червилца.Като си видях скоро снимката на бала си изкарах акъла.Лилаво червилце Mr. Green
Сега -малко ФДТ,гланс за устни ,спиралка и малко руж.

# 51
  • Мнения: 4 733
Нашите не ми позволяваха до 7-ми клас, та се гримирах на прибежки от входа до училище. Черен молив вътре и оранжево червило( беше и любимо  ooooh!). Пак защото не ми позволяваха си оскубах веждите до степен, че все едно нямах Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 5 103
Гримирах се ама прекалявах с грима особено на очите Flutter

# 53
  • Мнения: 222
Спирала, очна линия и червило, не излизах негримирана. Когато завърших Университета, реших да спра очната линия, известно време ме питаха дали не съм болна или недоспала  Thinking
Сега - спирала, сенки, молив за устни, гланц и т.н. - според случая, но БЕЗ очна линия. При всички случаи сега се гримирам и изглеждам по-добре  newsm03 че и скромна.........

Общи условия

Активация на акаунт