Отзиви за д-р Йотова - Варна?

  • 9 086
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Ако някой има впечатления за д-р Йотова от Варна (педиатър-ендокринолог) моля да ги сподели. Така и не успяхме да случим на добър педиатър. Сега горещо ми препоръчват д-р Йотова като мн.добър специалист.

# 1
  • до канала
  • Мнения: 518
само веднъж съм я посещавала с големият ми син.Имаше съмнения за диабет .Прегледа беше изкключително професионален .Същия ден бяхме на преглед при проф.Цанева другият варненски детски ендокринолог от която останах сташно разочарована наплашена.моят съвет е йотова Peace

# 2
  • Мнения: 446
С двете ръце съм за д-р Йотова. Тя е специалист- детски ендокринолог, но не съм чувала да приема като педиатър само /ако разбираш какво искам да кажа/.

# 3
  • Мнения: 17 407
Много добър специалист. ТЯ си е педиатър с втора специалност ендокринология.

# 4
  • Мнения: 446
Май трябва да дообясня. Да, тя Е педиатър, освен това И ендокринолог. Обаче Тан търси педиатър, предполагам за общи детски проблеми /хрема, червено гърло/, а не за ендокринологични такива.

# 5
  • Мнения: 1 089
Обаче Тан търси педиатър, предполагам за общи детски проблеми /хрема, червено гърло/, а не за ендокринологични такива.

Да, DDBD, мисла да я потърся като педиатър, а не ендокринолог.

Благодаря на всички ви за мненията  bouquet

# 6
  • Мнения: 17 407
разбрах за какво я търси още в началото- няма проблем според мен.

# 7
  • Мнения: 4 578
аз също съм много доволна от нея , много добре се грижеше за синът ми когато беше  на 20 дни и лежахме в терапията
незнам обаче дали приема пациенти както личните лекари

# 8
  • Мнения: 5
Здравейте имам направление за ендокринолог, може ли някой да ми даде телефон за връзка с д-р Йотова. Благодаря ви предварително.  bouquet

# 9
  • Мнения: 4 578
аз вече не и пазя телефона , ако не го намериш от друг тя работи в терапията на 5 етаж

# 10
  • Мнения: 446
Здравейте имам направление за ендокринолог, може ли някой да ми даде телефон за връзка с д-р Йотова.
Часове се записват на регистратурата в "Св. Марина", тел. 30 29 47, приема в сряда следобед в ниската сграда зад терапията. Информацията ми е от месец май.
Успех

# 11
  • Мнения: 4 585
052 302851 е централата. Казваш че търсиш д-р Йотова и че е ендокринолог и те свързват.

Общи условия

Активация на акаунт