мензис и море?

  • 9 694
  • 29
  •   1
Отговори
Ще ходя на море август.Обаче проблемът ми е в това,че точно по средата на почивката ще ми дойде.Искам да попитам дали някой от вас знае някакъв начин да си забавя менструацията или пък да я предизвикам малко по-рано.Хич не ми се иска да стоя на плажа,да се пържа като шаран и да не мога да се топна във водата.
Предварителни благодарностти на всеки,който ми даде някакъв акъл.  Party

# 1
  • Мнения: 941
аз като са съм с мензис на море си слагам тампони и нямам никакви проблеми,пека се,влизам във водата колкото поискам,не си ли се замисляла за тампоните?

# 2
  • Мнения: 941
забравих-експериментите от сорта на по-рано предизвикан мензис или отложен за по-късно само могат да ти навредят,пък решението си е твое Naughty

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Можеш да го забавиш с хапчета "Примолут нор".Не бих казала, че е експеримент в никакъв случай Simple Smile

# 4
  • Мнения: 526
И аз бих ти препоръчала тампоните Thinking
С хапчетата нямам опит.

# 5
  • Мнения: 1 428
Пий ударни дози витамин С ,най -малко една седмица преди това и ще ти се забови с няколко дни.
не мисля,че хормоналните препарати са подходящи.ще ти се разтрои тотално цикъла,а може и по-големи бели да станат.Но в крайна сметка ти си решаваш.Аз също съм се къпала с тампони и нямах проблеми.Просто иска по-честичко да се сменят и тва е.

# 6
  • София
  • Мнения: 135
и аз съм за ударна доза вит.С,щом трябва да ти дойде по средата на почивката.аз почти всеки път съм така и става,забавя се с няколко дни.Но за всеки случай си вземи и тампони Simple Smile.Но има вариант,ако спреш витамина да ти дойде веднага на другия ден.Така,че го пий докато си там за по-сигурно.Аз така правя 5-6 дни преди това и докато съм там.Весело искарване.

# 7
  • Мнения: 46 488
... слагам тампони и нямам никакви проблеми,пека се,влизам във водата колкото поискам ...

И аз така правя  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз!

# 9
  • София
  • Мнения: 3 816
И моя милост се пада така на море. CloseПонеже пия Логест ще продължа направо втора опаковка без да прекъсвам. Peace

# 10
  • Мнения: 295
Миналота лято пих примулут нор за да си забавя цикъла .Сега пак ще го започвам .

# 11
  • Мнения: 4 111
При мензис на море - тампонзис.
Никакви експериментис със здравето... не бива.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз се очертава да имам същия проблем,за съжаление при мен с тампонзис Laughing не става,толкова е обилен цикълът ми,че и два да сложа пак не става.Знам как се забавя цикъл,но за всеки случай ще си звънна на гинеколожката да ме посъветва.При мен лошото е че не само  няма да влизам във водата,ами и на плажа немога да отида,трябва да си стоя в стаята 3-4 дни и толкоз,затова ще ми се наложи да пия нещо.

# 13
Благодарности на всички,че откликнахте на въпроса ми.С тампонзис  Laughing  не става,защото е много обилен мензиса.  Close Мисля да пробвам с витамин "С",защото това с хапчетата ме достраша.Имам време до тогава да помисля.   newsm78
Все пак може още някой да се включи с някаква идея.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 521
Мога само да Ви посъветвам да не рискувате и експериментирате с хормонални прерарати без да сте се консултирали с гинеколога си.

Общи условия

Активация на акаунт