кристали за коса?

  • 2 121
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
 Здравейте,понеже се оборудвах с преса за коса ме интересува кристалите за коса кога се слагат преди или след изправяне?една позната ходи да й изправят косата,и там в салона й слагат кристалите след изправянето,а аз знам че трябва преди? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 577
и аз се интересувам и ще следя

# 2
  • Мнения: 2 936
за кристалите,аз слагам след...
а преди изправяне имам спрей и крем на Лореал-профешънъл оф,дали го написах правилно.. Peace

# 3
  • Мнения: 209
И аз съм задавала този въпрос на фризьорката ми и тя ми каза, че може да се слагат и преди и след изправяне! Пресата достатъчно изсушава.

# 4
  • Мнения: X
клик
Аз използвам на Биофарма преди и съвсем малко след - доволна съм - много са леки и не оставят косата мазна  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Преди изправяне се слагат принципно, но може и след изправяне... Peace

# 6
  • Мнения: 1 234
След изправяне според мен Peace
Моите също са на Биофарма-много са хубави Hug

# 7
  • Мнения: 6 618
клик
Аз използвам на Биофарма преди и съвсем малко след - доволна съм - много са леки и не оставят косата мазна  Peace
И аз така процедирам  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Бях чела някъде за кристалите и пишеше, че се нанасят на мокра коса (ако искаш след това да има мокър ефект и да предпази косъма от струята на сешоара) и на суха (за да предпази косъма от пресата...) ... и по двата начина съм пробвала и определено нямаше мокър ефект  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 7 794


Изполвам ето това, като кристалите е, но се води се копринен възстановяващ комплекс - страшно съм доволна и мирише страхотно.  Peace

# 10
  • Мнения: 1 111
 На опаковката на кристалите на Биофарма пише, че предпазват косата от горещата струя на сешоара.

# 11
  • Мнения: 7 430
... а за какво точно служат тези кристали newsm78 да изглежда мокра косата ли  или да лъщи:thinking:

# 12
  • Мнения: 1 234
... а за какво точно служат тези кристали newsm78 да изглежда мокра косата ли  или да лъщи:thinking:

Кристалите се ползват за възстановяване и за предпазване на косата Hug  bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
на моите кристали на Kerastase пише:...нанесете върху подсушена коса ... и преминете към изсушаване!... Peace

# 14
  • Мнения: 209
... а за какво точно служат тези кристали newsm78 да изглежда мокра косата ли  или да лъщи:thinking:
Косата не изглежда мокра, а само има блясък!
И както е казала:
Кристалите се ползват за възстановяване и за предпазване на косата Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт