Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

вече в собствен дом

Здравейте. От 1 седмица имаме проблем- не иска да пие АМ вечер. Сутрин си го пие, следобед понякога също, но вечер категорично отказва. Посъветвайте ме какво друго мога да му дам за вечеря. Благодаря предварително.  bouquet
Цитирай

София

Моят син отказа АМ и всичко,което минава през биберон на 6,5 мес.Вечеряше АМ с бисквити,сравнително гъсто за да се дава с лъжичка.Сега му давам зеленчуково пюре с АМ вътре.От утре е на кухня,ще му давам вечер супата.
Цитирай

Пробвай да сложиш бисквити в АМ,може така да го хареса. Peace Има такива на прах.
Цитирай

София

Моят син отказа АМ и всичко,което минава през биберон на 6,5 мес.Вечеряше АМ с бисквити,сравнително гъсто за да се дава с лъжичка.Сега му давам зеленчуково пюре с АМ вътре.От утре е на кухня,ще му давам вечер супата.
Същото положение и при моето дете.
Цитирай

Мити е по4ти на 10,но на 9 месеца запо4на да намалява приема на мляко,играе с бибероната и това е .Имах голямо търпение и сега си пие АМ.Аз давам ка6ите "Лека но6т" на Хипп,редувам ги с АМ.Тук са пуснали и ка6и лека но6т с морков,картоф и мляко на Хипп.Пробвах и супа ве4ер,но си държа все о6те на мле4ните хранения.Пробвай в АМ да слага6 оризова ка6а или друг вид!Давам и АМ с накрайник!
Цитирай

Старата столица

Когато започна да отказва АМ слагах бисквити в него и й го давах с лъжица.Лъжеше се така,но до едно време.На 10 мес. категорично го отказа и от тогава сме на кисело мляко.Виж от него може 2 кофички да изяде на един път Laughing
Цитирай

Plovdiv

Александра на 6 мес. също ми отказа категорично да пие АМ вечер, опитвах АМ с бисквити, и с каша, и зеленчуково пюре и накрая се оказа че тя искала вечер да си хапва каша . От тогава цари мир вкъщи на вечеря.
Цитирай

От кашите" Лека нощ "пробвай.
Цитирай

София

За вечеря, когато бяхме на 7 месеца, започнах да давам най-разнообразни неща, но по-лекички. Например - плодово пюре, плодово-зеленчуково пюре, различните готови храни за лека нощ - на Ганчев са доста сполучливи и евтини, иначе на Хип също съм взимала, кисел...Ако обича кашите - спокойно можеш да му даваш за вечеря, а следобяд да даваш плодови пюрета.
Цитирай

Аз давам вечер супички към 20.30ч. а в леглото преди сън-кисело мляко.
Цитирай

вече в собствен дом

Вече две вечери не давам АМ за вечеря. Първата към 8ч. дадох каша, а вчера супичка със сухарче. След като го изкъпахме към 9.30ч. направо си заспа без АМ. През деня гледам да му слагам в плодовите пюрета и в закуската АМ, за да си набавя необходимото. Благодаря на всички отговорили.  bouquet
Цитирай

3 метра над небето

Ние бяхме само на кърма на 8 мес и сега все още.А иначе ако няма може  адаптирано или кисело мляко както си решиш.Или кашите лека нощ Peace
Цитирай

Sf

Млечна каша "лека нощ"  на Хип е подходяща за вечеря, Моника още пие АМ.
Цитирай

София

И Виктор от около седмица ми отказва вечерното АМ. Изместих кашата в.20.30 ч, а за следобедна закуска давам плодов дует  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.