Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

UK

Може ли някой да ми каже къде в София принтират в големи размери - трябва ми А2 или по голям...
Цитирай

Офис 1
Цитирай

UK

А колко долу горе струва, цветно на гланцирана хартия, или никаква идея?
Цитирай

София/Перник

В Студентски град - блок 35 или Маниа Принт. Цените са повече от прилични.
Цитирай

Знаеш ли, мъжът ми каза, че за цветна разпечатка, трябва да си намериш широкоформатна печатаща машина. Принтер нямало по-голям от А3. Кажи, какво искаш да правиш, за да го питам, че с тва се занимава. Поне съвет да да де  Very Happy
Цитирай

UK

Олеле... А в Офис Уан принтират ли на картон? Гланциран...
Цитирай

София/Перник

jj okocha е абсолютно права - за цветно принтиране на формат над А3 ще ти трябва пълноцветен печат... мдам.
За Офис 1 - не зная за картона Smile, но можеш да се обадиш да попиташ
Цитирай

UK

Ще трябва... Уф как се сещам все в последния момент... Към някоя рекламна агенция ли трябва да е обърна за пълноцветния печат и работят ли с единични бройки?
Цитирай

Работят, не бой се. Но не всички имат такива машини, че са доволно скъпи. Ако имаш нужда от помощ, кажи  Very Happy , ще те пратя при него. Може да я пусне веднага.
Цитирай

UK

При него? Не разбрах... Определено имам нужда някой да ми каже какво точно да правя, къде да ида... Неоправна съм...
Цитирай

Белгия/София

Срещу ЦУМ принтираха доскоро всякакви размери, цветове и количества.
Доскоро най-големите печатни копирни машини на Балканския полуостров бяха в сградата на Енергорпроект, но не знам дали обслужват на частно  Confused
Цитирай
Ето тук - работят бързо и изключително професионално: http://bulged.net/. Надявам се, че съм ти била полезна.  Smile
Цитирай

София

Аз съм принтирала А2- цветно в Офис1 на ул.Джеймс Баучър, но на хартия и ми взеха към 24лв за едно копие
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

www.bultoner.com

я попитай тук
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.