Принтиране А2 в София

  • 4 450
  • 13
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959
Може ли някой да ми каже къде в София принтират в големи размери - трябва ми А2 или по голям...

# 1
# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
А колко долу горе струва, цветно на гланцирана хартия, или никаква идея?

# 3
  • София/Перник
  • Мнения: 981
В Студентски град - блок 35 или Маниа Принт. Цените са повече от прилични.

# 4
  • Мнения: 2 891
Знаеш ли, мъжът ми каза, че за цветна разпечатка, трябва да си намериш широкоформатна печатаща машина. Принтер нямало по-голям от А3. Кажи, какво искаш да правиш, за да го питам, че с тва се занимава. Поне съвет да да де  Grinning

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Олеле... А в Офис Уан принтират ли на картон? Гланциран...

# 6
  • София/Перник
  • Мнения: 981
jj okocha е абсолютно права - за цветно принтиране на формат над А3 ще ти трябва пълноцветен печат... мдам.
За Офис 1 - не зная за картона Simple Smile, но можеш да се обадиш да попиташ

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ще трябва... Уф как се сещам все в последния момент... Към някоя рекламна агенция ли трябва да е обърна за пълноцветния печат и работят ли с единични бройки?

# 8
  • Мнения: 2 891
Работят, не бой се. Но не всички имат такива машини, че са доволно скъпи. Ако имаш нужда от помощ, кажи  Grinning , ще те пратя при него. Може да я пусне веднага.

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
При него? Не разбрах... Определено имам нужда някой да ми каже какво точно да правя, къде да ида... Неоправна съм...

# 10
  • Мнения: 27 524
Срещу ЦУМ принтираха доскоро всякакви размери, цветове и количества.
Доскоро най-големите печатни копирни машини на Балканския полуостров бяха в сградата на Енергорпроект, но не знам дали обслужват на частно  Confused

# 11
Ето тук - работят бързо и изключително професионално: http://bulged.net/. Надявам се, че съм ти била полезна.  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 650
Аз съм принтирала А2- цветно в Офис1 на ул.Джеймс Баучър, но на хартия и ми взеха към 24лв за едно копие

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
www.bultoner.com

я попитай тук

Общи условия

Активация на акаунт