Ендокринолог

  • 882
  • 7
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Моля, някой да ми препоръча добър ендокринолог.
Имам вече направление, което ще рече, че трябва да ме приеме в рамките на един месец.
А също така, някой ако може да ми сподели как преминава прегледа т.е. в какво се състой?

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 700
Др. Тодорова.
Не ме питай къде точно работи, че сън zабравила вече. Дано се включи някой с точни координати.  Embarassed

А прегледът е като при джипито. Зависи zа какво точно си там. Най вероятно първо Ще те попита zа симптоми и Ще те прати да си иzследваШ някой хормони. НиЩо по особено.   bouquet

# 2
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Дано, ако не ще потърся Peace
А изследването за хормоните с направление ли става което ендокринолжката ти дава или си ги заплащаш?

# 3
  • Мнения: 4 700
Ами би трябвало да ти даде направление. Но не zнам дали касат поема всички хормони. АЗ не съм осигурена и миналата седмица се иzръсих 86 лева zа 6 хормона. Та дано ги поема твоите.
Ще потърся пак координатите на др. Тодорова.


Намерих ги

 Д-р Катя Тодорова - Ананиева
Консултант-ендокринолог,
Зав. кабинет Диабет и бременност,
СБАЛАГ "Майчин дом",

Телефони за контакт: 9 52 36 00,
мобилен 0 888 40 82 03

# 4
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Много ти благодаря!

# 5
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Сега говорих с нея и....нямала сключен договор със Здравната Каса.Изпрати ме в частния си кабинет Confused
А пък аз си имам направление.
Ще се търси друг явно.
Е, има ли някой който да ме насочи към добър такъв?

# 6
  • Мнения: 4 700
Aми аz zа друг не се сеЩам, zаЩото не съм от София. Но ако никой не се включи по темата, порови се малко иz стари теми. СреЩала съм името на двама, трима добри ендокринолога. Единият мисля, че е zавеждаЩ клиниката по ендокронология. Успех.   bouquet

# 7
  • Мнения: 468
Д-р Каменов работи със здравната каса и преглежда в МЦ Лора сряда и петък от 15 до 18 часа. Аз ходя при него и съм доволна. Из форума също има доста мнения за него, можеш да прочетеш.

Телефонът за записване е 980-80-65 а центърът се намира на Позитано: http://www.loramed.com/

Общи условия

Активация на акаунт