Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

DE

Здравейте момичета!  Wink
След като изпробвах няколко диети успешно, съм решила да мина за 14 дни на зеленчуци и спорт.
Идеята е да се хапва един вид зеленчук на ден и то по 1-1,5 кг на ден, както и да се спортува 1 час на ден - 30 минути след ставане и 30 минути след последното хранене за деня. Освен това трябва да се пие много минерална вода - поне 3-4 литра на ден!
Ще се радвам, ако се присъедините към мен!  Hug
Успешно слабеене!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Добрич

ZiMa, и аз съм с теб Peace
Но аз отново ще си направя 10 дневния режим зеленчук - плод и тогава ще се пробвам само на зеленчуци Hug
Надявам се, че и в старата тема ще се връщаш нали Peace
Цитирай

DE

Диди, там ще минавам всеки ден  Peace !

Днес ми е 1ви ден и съм на домати  Wink !
Цитирай

Това е една чудесна диета и не е нужно да се гладува, а пък и сега има толкова плодове и зеленчуци! Ще се включа и аз!
Цитирай

DE

Арита, добре дошла!  Hug Ти си ми първата съмишленичка!   bouquet
От кога се включваш?  newsm78
Цитирай

София- павлово

и аз тук, ама от утре
Цитирай

DE

и аз тук, ама от утре
Добре дошла!   bouquet
Цитирай

ZiMa, благодаря, започвам от днес с кайсии, в хладилника са и за изключително вкусни в ужасната горещина, която днес ни нападна още от ранна сутрин! Мисля да редувам плод, след това зеленчук най-малко седмица.
За спортуването - може би няма да го правя първо, защото съм доста мързеливичка и по-важното е, че правим ремонт у дома и няма да мога да отделя време, но пък и самият ремонт ще ме натовари физически повече, отколкото ако не го правехме.
Цитирай

DE

Aрита, привет! Щом искаш да хапваш и плодове, и зеленчуци, заповядай в другата тема!  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198181.180;topicseen
Там сме се събрали много момичета на приказка. А в паузите хапваме плод или зеленчук  Wink !
Цитирай

Бих се включила, но много драстично ми се вижда. Спортът ми е по вкуса, на гладът- не... Не мога да издържа на един зеленчук.
Цитирай

DE

Ами заповядай тогава при олекотения режим плод/зеленчук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198181.180;topicseen

Аз няма да мога да направя диета само на зеленчуци, защото ми е слаб ангелът  Blush ! Но плодово-зеленчуковата е пълна със съмишленички и там се получава отслабването!  Peace
Явно тази диета не е толкова атрактивна, знам ли  newsm78 .
Цитирай

С плодове е по-добре - по-калорични са и въглехидратите дават енергия Peace
Цитирай

ZiMa, с удоволствие ще се включа в другата тема, но доста сте напреднали, та ще отделя време да ви изчета и да навляза в нея!
Цитирай

DE

Арита, радвам се, че идваш при нас!  Hug
Цитирай

софия

Аз бих пробвала с удоволствие ,ама от другия понеделник сега с момичетата сме на течни дни до неделя и няма да ги изоставя .АКО от понеделник има желаещи да караме на зеленчуци аз съм за  Peace ЗАЩОТО НЕЗНАМ АМА НА ПЛОДОВЕ НЕ МИ СЕ ОТДАВА  newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора