Зеленчуковите красавици 1 - хайде да слабеем със зеленчуци!

  • 1 995
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 817
Здравейте момичета!  Wink
След като изпробвах няколко диети успешно, съм решила да мина за 14 дни на зеленчуци и спорт.
Идеята е да се хапва един вид зеленчук на ден и то по 1-1,5 кг на ден, както и да се спортува 1 час на ден - 30 минути след ставане и 30 минути след последното хранене за деня. Освен това трябва да се пие много минерална вода - поне 3-4 литра на ден!
Ще се радвам, ако се присъедините към мен!  Hug
Успешно слабеене!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 298
ZiMa, и аз съм с теб Peace
Но аз отново ще си направя 10 дневния режим зеленчук - плод и тогава ще се пробвам само на зеленчуци Hug
Надявам се, че и в старата тема ще се връщаш нали Peace

# 2
  • Мнения: 1 817
Диди, там ще минавам всеки ден  Peace !

Днес ми е 1ви ден и съм на домати  Wink !

# 3
  • Мнения: 814
Това е една чудесна диета и не е нужно да се гладува, а пък и сега има толкова плодове и зеленчуци! Ще се включа и аз!

# 4
  • Мнения: 1 817
Арита, добре дошла!  Hug Ти си ми първата съмишленичка!   bouquet
От кога се включваш?  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 584
и аз тук, ама от утре

# 6
  • Мнения: 1 817
и аз тук, ама от утре
Добре дошла!   bouquet

# 7
  • Мнения: 814
ZiMa, благодаря, започвам от днес с кайсии, в хладилника са и за изключително вкусни в ужасната горещина, която днес ни нападна още от ранна сутрин! Мисля да редувам плод, след това зеленчук най-малко седмица.
За спортуването - може би няма да го правя първо, защото съм доста мързеливичка и по-важното е, че правим ремонт у дома и няма да мога да отделя време, но пък и самият ремонт ще ме натовари физически повече, отколкото ако не го правехме.

# 8
  • Мнения: 1 817
Aрита, привет! Щом искаш да хапваш и плодове, и зеленчуци, заповядай в другата тема!  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198181.180;topicseen
Там сме се събрали много момичета на приказка. А в паузите хапваме плод или зеленчук  Wink !

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бих се включила, но много драстично ми се вижда. Спортът ми е по вкуса, на гладът- не... Не мога да издържа на един зеленчук.

# 10
  • Мнения: 1 817
Ами заповядай тогава при олекотения режим плод/зеленчук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198181.180;topicseen

Аз няма да мога да направя диета само на зеленчуци, защото ми е слаб ангелът  Blush ! Но плодово-зеленчуковата е пълна със съмишленички и там се получава отслабването!  Peace
Явно тази диета не е толкова атрактивна, знам ли  newsm78 .

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С плодове е по-добре - по-калорични са и въглехидратите дават енергия Peace

# 12
  • Мнения: 814
ZiMa, с удоволствие ще се включа в другата тема, но доста сте напреднали, та ще отделя време да ви изчета и да навляза в нея!

# 13
  • Мнения: 1 817
Арита, радвам се, че идваш при нас!  Hug

# 14
  • Мнения: 1 416
Аз бих пробвала с удоволствие ,ама от другия понеделник сега с момичетата сме на течни дни до неделя и няма да ги изоставя .АКО от понеделник има желаещи да караме на зеленчуци аз съм за  Peace ЗАЩОТО НЕЗНАМ АМА НА ПЛОДОВЕ НЕ МИ СЕ ОТДАВА  newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт