Жега камъните пука, кой ще се похвали тука? (25.06 - 01.07)

  • 14 595
  • 327
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 789
Вили, не ти разбрах съвсем въпроса, но ще ти кажа: след ову БТ се покачва и остава висока 2 седмици - ако има бременност, остава висока и по-дълго, ако няма, БТ пада в деня на идването на лелката или предния ден.  Hug
Stef, много правилно си ме разбрала! Peace Благодаря за отговора!
Мушмул, и аз на това се надявам! Дано да е станало! Praynig
Катюша, на прегледа на 11 ден ми каза че нямам фоликулчета- че са по 6, 7 и 7.6мм и затова нямам О, защото имам лека поликистоза, аз това си го знам, повярвах й и се примирих... Tired
И сега тази Т ме "хвърли в джаза", затова ви и питах
Благодаря ви, милички!  bouquet

# 46
  • Мнения: 533
Здравейте момичета  Hug
Навън е такава горещина, че всякакви разхладителни напитки са добре дошли  Hug. Аз мисля да изпробвам как ще ми се отази на бебеправенето всекидневното ядене на сладолед  Wink, въпреки че е ясно, че първо на дупето ще се залепи  Laughing
Ние тази седмица ще ловуваме, дано да е успешно  Praynig
Вили_ всички се надяваме за теб  Hug
Усмихната седмица и радостни новини за всички  Hug

# 47
  • Мнения: 9 092
Кажи ми на кого да вярвам?

Кате, ти ми знаеш мнението по въпроса.  Hug
И вярвам, че няма да сбъркаш.
Овулацията е нещо, което се определя не само на ехограф, а има и допълнителни неща, изследвания, обща клинична картина - с две думи, затова е хубаво да имаш 1 лекар, който да ти знае и кътните зъби и да е наясно със общото ти положение.

# 48
  • Мнения: 862
Момичета, аз като малоумните малко  Embarassed ама да питам и тук.
Та нали ви казах, че ще лекувам хламидии с ципрофлаксицин, обаче доки не ми изписа противогъбично нищо, а някой момичета тук във форума ми писаха, че от ципрофлаксицина се хващат гъби. Посъветвайте ме моля ви какво да си купя да пия заедно с антибиотика, че да не взема да си отгледам и някой гъби, направо ще се гръмна ако и това пипна.

# 49
  • Мнения: 9 092
Хрис, наистина Ципрофл. докарва и тази беля на главата, ама не знам какво да ти кажа за противогъбичен препарат, чувам, че изписват Микомакс, когато изписват и антибиотик...но може да питаш и в аптеката Hug

# 50
  • Мнения: 862
Благодаря Стеф, ще мина през аптеката довечера да попитам за Микомакс.

# 51
  • Видин
  • Мнения: 961
Хрис, наистина Ципрофл. докарва и тази беля на главата, ама не знам какво да ти кажа за противогъбичен препарат, чувам, че изписват Микомакс, когато изписват и антибиотик...но може да питаш и в аптеката Hug

Хри, както ти е казала Стеф, Микомакс е добро решение.Аз така се излекувах от гъбички.Успех Hug

# 52
  • Мнения: 9 092
Не знам дали се казваше Микомакс или Мукомакс, ама все тая  Blush

# 53
  • София
  • Мнения: 1 248
Стеф, благодаря ти мила!!! Съобразявам се с твоето мнение, да знаеш, колкото и опоненти да има...Лошото е че все попадам на хора, "лекари", които ме будалкат...та идеята ми е да дам ако трябва повече пари на куп, но да знам за какво. Един месец реших да правя фоликуметрия и от 3-ма доктори чух 3 различни мнения...Много се ядосах, ядосах е слабо казано-бях бясна...ама какво да се прави такава е нашта скромна България, всеки гледа само как да ти бръкне в джоба и не го интересува дали си е свършил добре работата или не...Лошото е че в случая негатива се струпва точно върху нас, които мило и драго даваме за най-съкровеното нещо на този свят, а имено бъдещето ни поколение...Надявам се повечето момичета тук да не минават по пътя, който аз извървях до сега, защото е отчайващ...все пак се държа и смятам, че накрая въпреки всичко ще получа така желания положителен резултат!!!

# 54
  • Мнения: 8 936
Здравейте и от мен, и успех на новата темичка, дано тая седмица повече момичета се  похвалят и изпитат радоста която изпитахме ние, миналата седмица!
Благодаря на Верич ,  че ме сложи при другите момичета със щъркелчетата, стана ми мъчно като видях че в първото списъче ме няма, а някак си е много вълнуващо да се видиш там. Е вече се видях ( това са малки работи знам, ама някак си ти става хубаво на сърцето ).
Прегръщам ви всички и ви пожелавам малко по хладен ден ( до колкото е възможно )
Целувки!  Laughing

# 55
  • Мнения: 1 247
ВЕРИЧ МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ smile3525 smile3525 smile3525ТИ ЗНАЕШ ЗАЩО  love001  love001  love001

# 56
  • Мнения: 481
Здравейте и от мен, мили момичета!
Дано поне на вас темичката ви е на късмет, защото на мен не ми е.... smile3518
Верич, отпиши ме тоя месец, ако можеш пиши ме за 25.07
На рожденничката - честито, сладко бебенце ти пожелавам  baby_neutral
На котето - да се похвалиш че всичко е наред, и да има скоро точица
На всички лек и спорен ден! Мерси ви за кафенцата и сокчетата - супер са!

# 57
  • Мнения: 1 792
Цитат
Дано поне на вас темичката ви е на късмет, защото на мен не ми е....
защо бе момиче

# 58
  • Мнения: 712
Добър ден, мили мои!
  party023 Tada
Поднасям ви само това, защото дотук се простират виртуалните ми кулинарни възможности  smile3503 но пък е от сърце! Искам да благодаря на всички за прекрасните поздравления  Hug и вярвам, че Господ чува пожеланията на хубавите хора, така че съм сигурна, че ми предстои една прекрасна година![smilie=smile3521.gif] Благодаря ви и нека всички хубави неща, които така щедро ми желаете, ви се връщат тъпкано  smile3503 newsm51
Мисля, че тук има още някой за поздравяване  smile3508 (котетопет, не се крий!), но ще изчакам още малко, преди да гръмна фанфарите  newsm53
А иначе днес съм много щастлива и се радвам на живота - единственото нещо, което получаваме даром - и си мисля, че скоро ще дойде моментът, в който ще е моят ред да.... стига толкова. Важното е, че съм щастлива и искам да ви заразя с това щастие!  newsm10 smile3521
Хри, аз лекувах ентерококи с аугментин този месец и доктора ми изписа допълнително Канестен - вагинално, 3 таблетки, които трябваше да действат профилактично. Мисля, че ми се разминаха гъбите (а принципно винаги завъждам гъби, когато пия антибиотик, но още не съм ходила на контролна микробиология). Ако може да ти е полезно  newsm51
Приятен следобед ви пожелавам!  smile3525

# 59
  • Мнения: 1 446
Роксан, честит рожден ден! Сигурна съм, че на следващия вече ще гушкаш един бебок!

Стеф, не сме те забравили. Ама ти беше писала, че влизаш в сесия, и ще ни хвърляш по едно око от време на време   bouquet Успех с изпитите, да свършват скоро!

Вери4, благодаря ти, че ме сложи в списъка! Вече едвам утрайвам до петък, иде ми още днес да хукна в Торакс, да зяпам на монитора!

Общи условия

Активация на акаунт