Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета,да ви задам 1 въпрос ,свързан с абортите.Тъй,като при мен не се откри причина-сега си мисля-възможно ли е причината да е в мъжа ми?Примерно -дефектен сперматозоид/или нещо такова/.Може да ви прозвучи глупаво въпроса,но аз искам да разбера какво се е случило ?Бебето ми се развива до 1момент,има си пулс и отговаря на седмиците,после обаче -нещо става и спира да се развива и умира...
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Здрасти Кари!
Пак съм аз  Embarassed
В дир.бг едно момиче с три спонтанни аборта и едно детенце
беше задало въпрос относно това.
Мели му отговори така:

"Малко странна насока ще ти дам - мъжът ти правил ли е изследвания? Спермограма?"
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=probzab&Number=19 … =1#Post1943165719

Така че, може би и там може да се търси нещо.

Успех, дано по-скоро се наредят нещата.
Цитирай

София, "Младост 3"

Ами аз лежах в майчин дом с майка, чието бебе по неизяснени причини се развива до към 8 месец и после спира... На нея й беше починало първото детенце - тогава разбрали за проблема и при второто тя беше под непрестанно наблюдение... И въпреки, че се беше лекувала от стерилитет преди второто забременяване - не беше открита причина за това спиране на растежа... Слава богу при нея беше на по-късен етап и със секцио при ранна намеса - 7-ми месец се роди второто й живо и здраво дете... Искам да кажа, че не винаги се открива причината  Crying or Very sad
Цитирай
При мен също има подобен проблем. След всички изследвания не се откриха проблеми при мен. Но на мъжа ми му направиха спермограма и посявка на сперма и там се откриха някои отклонения, които обаче за щастие се лекуват много лесно. Сега сме в период на лечение и след някои месец отново ще пробваме. Успех в убеждаването на мъжа, че при мен не мина най - гладко, но с повече търпение се постига успех.
Цитирай

гр. София

Здравейте!!!
Аз имам мисед в 12 г.с. преди почти 1 месец. Искам да ви попитам дали сега е необходимо да си пускам някакви изследвания, защото според лекарите се случва често при първа бременност, но просто ме е страх да не се повтори следващият път пак.
Цитирай
пускай изледвания,при мен се повтори пак в 12та седмица
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.