Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

Тука от няколко дена се чудя,дали е необходимо в тези жеги да се маже бебчо след всяко къпане   newsm78
Аз например вчера пропуснах,за днес се колебая  Rolling Eyes
Вие как процедирате?
« Последна редакция: чт, 08 май 2014, 18:04 от Редактор* »
Цитирай

Аз все още го мажа с мляко за тяло, олиото отдавна го спрях, но и аз се замислиам дали е необходимо в тези горещини  newsm78
Цитирай

Прага/Чехия

Аз я мажа постоянно с мляко за тяло  Peace
Цитирай

Мажа с мляко/лосион за тяло Peace
Цитирай

София

Мажа с мляко/лосион за тяло Peace
Аз също.
Цитирай

Варна

Мажа само вратлето, мишничките и зад ушите с мляко.
Цитирай

София

Аз го мажа с лосион за тяло винаги след баня, но май няма смисъл тъй като е постоянно изпотен Confused
Цитирай

София

Винаги след баня го мажа с мляко, въпреки че вече не е толкова малък, но от около седмица престанах, защото забелязах, че след намазване започва да се поти. Къпя го с бебешки душ гел, който не би трябвало да изсушава (много) кожата и засега се чувства добре.
Цитирай

Пловдив

Мажа с крем за тяло,но вече в по-малко количество.Олиото го спрях преди няколко месеца Hug
Цитирай

София

Аз продължавам да си го мажа при къпане, защото ние имаме суха кожа, иначе като излизаме навън също го мажа със слънцезащитен лосион. При всички положения едно мазане няма да навреди - напротив, кожата трябва постоянно да се хидратира, особено в жегите!
Цитирай

И аз мажа с мляко или лосион винаги.
Цитирай

София

Нашата педиатърка каза, че в тази жега е по-добре да се мажат само гънките на бебето, тоест местата, които се зачервяват, а не цялото телце. От два дни процедирам така, като се захлади мъничко пак ще го мажа целия Peace
Цитирай

...au bord de la mer

Не.Подсушавам добре и слагам кремче за подсичане . Когато се нармализират температурите пак ще започна да я мажа.
Цитирай

Варна

Мажа го целия с мляко, след баня. Но в сряда сме на консултация и ще питам педито дали е необходимо, че в тази жега  newsm78
Цитирай

пяната на дните

Не, не я мажа след баня. И миналата година, когато беше съвсем малка, също не я мажех с нищо. Предполагам, ако имаше някакви специфични кожни проблеми, щях да я мацотя с нещо подходящо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора