Дръжте очите си отворени, на плажа е пълно с изроди

  • 4 192
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 306
...но почетен председател си оставам АЗ!!!!!

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Знаеш, че не ме. Що питаш?
Верно?  Shocked Кеф. Брех...аз отричам обикновено, но после осъзнавам, че всъщност ме тресе.
Като гледам - не само мен.

# 47
  • Мнения: 3 211
Някой нудист няма ли да се включи в темата?
вчера случайно попаднахме на нудистки плаж, ама те така се омешали плажовете във Варна, че не знаехме, че до там е стигнал нудисткия
търсим място, къде да пльоснем хавлиите и по едно време мъжът ми вика тактично : по нататък да не ходим, аз нали съм блейка не разбрах, ама после разбрах, че не е искал от сега дъщеря ми да се образова за мъжките форми Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 184
Малко встрани от темата, даже доста...но вчера в супермаркета, в пиков час, видях майка с дете на около 10 години, облечено с дънков гащеризон и без блуза...беше перфектната жертва на някой педофил, ама майката е за бой, че го е облякла така без блузa Confused

А какво ще кажете за майка облякла детето си на плажа с пражки(перфектната жертва на някой педофил)-отврат. smile3516 smile3516 smile3516

# 49
  • Мнения: 1 533
А какво ще кажете за майка облякла детето си на плажа с пражки(перфектната жертва на някой педофил)-отврат.

Имаш правописна грешка. Пише се пръжки. Може с лук, може без лук.

# 50
  • DE
  • Мнения: 967
Малко встрани от темата, даже доста...но вчера в супермаркета, в пиков час, видях майка с дете на около 10 години, облечено с дънков гащеризон и без блуза...беше перфектната жертва на някой педофил, ама майката е за бой, че го е облякла така без блузa Confused

А какво ще кажете за майка облякла детето си на плажа с пражки(перфектната жертва на някой педофил)-отврат. smile3516 smile3516 smile3516
Искаш да кажеш с праШки. Не одобравям!

# 51
  • Мнения: 184
Малко встрани от темата, даже доста...но вчера в супермаркета, в пиков час, видях майка с дете на около 10 години, облечено с дънков гащеризон и без блуза...беше перфектната жертва на някой педофил, ама майката е за бой, че го е облякла така без блузa Confused

А какво ще кажете за майка облякла детето си на плажа с пражки(перфектната жертва на някой педофил)-отврат. smile3516 smile3516 smile3516
Искаш да кажеш с праШки. Не одобравям!
Е,хУбУ де,влязох в бисерите,голяма работа smile3514-грешка.
Дете с праШки-секси а?????? smile3511

# 52
  • Мнения: 819
А какво ще кажете за майка облякла детето си на плажа с пражки(перфектната жертва на някой педофил)-отврат.

Имаш правописна грешка. Пише се пръжки. Може с лук, може без лук.

 Joy а може и полски ...

# 53
  • Мнения: 5 468
Аман от педерунгели, комплексирани човечета, неудовлетворени субекти и измъчени същества, които си вадят увисналите, посинели от търкане, вмирисани, меки, сбръчкани и противни гениталии навсякъде Close Sick!!!! Трябва да ги вкарват в лудница, майка им стара!

# 54
  • Мнения: 490
Ееееееееееее,чак аз се окапах!!!!!

# 55
  • Мнения: 599
Всички педерунгели в затвора-там ще разберат къде да си Го вадят Mr. Green

# 56
  • Мнения: 5 468
Всички педерунгели в затвора-там ще разберат къде да си Го вадят Mr. Green
Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 4 371
Според мен човекът е бил болен Tired Което не го извинява, де.
И на мен се е случвало, тамън три пъти, всеки път си гълтам граматиката от гадост и гнус.

# 58
  • Мнения: 4 633
Болен друг път...Малоумници
Заслежават някой баща да ги хване и да ги смачка ей така пред очите на всички.

# 59
  • Мнения: 17 394
Болни хора са, да. КАсиди, най- добре не ходи на плаж Wink

Общи условия

Активация на акаунт