шезлонг

  • 1 551
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ами ние имаме кошница за кола, която ни устройва  и мисля да не купувам шезлонг поне засега, след като кошничката играе същата роля.
Почти през целия ден Ники си спи в нея, а може и навън да се излиза с нея. Peace


  И ние ползвахме кошницата. Peace

# 16
  • Мнения: 4 546
а има ли разлика между стол за кола и кошница за кола?

# 17
  • Мнения: 1 251
а има ли разлика между стол за кола и кошница за кола?

НЕ!

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
а има ли разлика между стол за кола и кошница за кола?

НЕ!

  Е как не ,бе  #Crazy? Кошницата е за новородено,стола е за след 6 месеца,когато бебето вече може да седи.

# 19
  • Мнения: 1 251
а има ли разлика между стол за кола и кошница за кола?

НЕ!

  Е как не ,бе  #Crazy? Кошницата е за новородено,стола е за след 6 месеца,когато бебето вече може да седи.

Еми де да знам-тук примерно като чета може да се каже и двете и столче за кола и кошница за деца от 0 до13 кг. Или бъркам? http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_124&products_id=2062


А пък това е кръстено стол за кола и то е от 0+ до 13 кг. http://www.zabebeto.com/shop/product_info.php?cPath=49&products_id=1394

И двете според мен изпълняват еднаква функция, каквато е необходима на авторката на темата.  newsm78

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 17:53 от ORHIDEA

# 20
  • Мнения: 2 652
А всички шезлонги ли са такива ниски? има ли нещо като комбинация от столче за хранене и шезлонг. Моята бебка е само на 2 месеца, а много обича да ни прави компания на масата Simple Smile сега я слагам в кошницата за кола, а  нея върху стол, за да е нависоко. Ама не ми е много стабилно така.

# 21
  • Мнения: 4 970
На вашата възраст май няма много алтернативи, които да са подходящи за седене. Може би люлките тип "Фишер праиз newsm78"..внимавай с кошниците и шезлонгите ,сложени върху стол, 4е ние така регистрирахме първото падане ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 926
Освен това, за да не разнасяш кошницата с бебето непрестанно на ръце като си навън (защото кошниците тежат по 5-6 кг) е добре да си вземеш количка, към която може да ес прикрепя кошница за кола от същата фирма. Това е много, много удобно и практично нещо.
Но предвид доста теми тук от форума смея да споделя, че кошницата и шезлонгът не могат да бъдат заменяеми. Т.е. шезлонгът има почти напълно легнало положение, докато кошницата е "по-сгъната". Аз лично не виждам проблем, след като тя е направена за път, но скоро четох и спорих в тема, че всъщност бебето не трябвало да стои повече от 2 часа в нея. Казвам, за да знаеш. На мен продължава да ми е странно как така става за път, но не може повече от 2 часа, но всеки си решава сам явно (поне за БГ е така) Иначе шезлонгът е незаменим вкъщи. И честно казано дръжките не ми се струват несигурни. Нашият беше НеоНато и съм много, много доволна.

# 23
  • Мнения: 2 652
На вашата възраст май няма много алтернативи, които да са подходящи за седене. Може би люлките тип "Фишер праиз newsm78"..внимавай с кошниците и шезлонгите ,сложени върху стол, 4е ние така регистрирахме първото падане ooooh!
Видях я люлката, много е хубава, но ми се струва големичка и сега съм в чуденка newsm78

# 24
  • Мнения: 4 428
Аз не съм купувала шезлонг. Ползвах кошницата за кола. Много по-стабилна и безопасна е. Не са малко случаите на обърнати бебето от или заедно с шезлонг. Кошницата беше най-използваната вещ в къщи първите 4-5мес. Там седеше като съвсем малка, когато не искаше да е сама в леглото. Там поспиваше, когато бяхме на гости. На моята кошница /Чиполино/ дръжката се въртеше на 180 гр. Може да се подпира отзад и да е като столче на две нива - полулегнало и седнало. Може дръжката да е отпред и да наредиш играчки на нея. Може да се ползва и като люлка.
Абе въобще не ти трябва шезлонг отделно. Освен, ако нямате кола и нямада купувате кошница  Peace

# 25
  • Мнения: 255
Кошница и стол за кола са различни разбира се...кошницата е тази дето прилича на коруба 0-13 кг, и е преносима, а столчетата за кола се стационират в колата и не се разнасят и са от 0до18 килограма, междувпрочем са и по- надеждни и по стабилни, поне на външен вид е така а и минават на краш тестове говоря за истинсике марки.

Общи условия

Активация на акаунт