Как да го накарам да пие мляко

  • 392
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
здравейте мами,дано успеете да ми помогнете.От около 2 месеца сина ми категорично отказва да суче,имаше период в който като спеше само тогава успявах да го кърмя но сега и така вече немога.Пробвахме с няколко вида хумани и пак не иска,просто отказва мляко,както и кисело мляко а нали все пак трябва ад приема калций,дори в пюретата му слагах сирене но веднага го усеща и започва ад му се гади.Храним се със супи,местни пюрета,каши,нишестета,кисел,общо взето това.Пропуснах да напиша че след като не пие мляко много се запича,и много трудно се изхожда,вчера дори от напъване имаше една капка кръв,и затова се налага да му давам дуфалак или лактулоза,също така му мажа аносчето с глицерин да се изходи по лесно.Предварително ви багодаря

# 1
Може да стачкува човека Laughing Една от причините за стачка може да е здравословен проблем. Нас просто ни мързеше и се разсейвахме от всичко. Помагаше кърмене на тъмно, на ръце и в заспало положение без никакви странични шумове. Важно е да не се разсейва, за да засуче. Бутилка не сме ползвали и не знам дали тези тактики действат. В библиотеката има статии за кърмаческите стачки(при проблеми).

Светозар е на 1г. и 11м.

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ами не мога да ти кажа нищо по въпроса, дано не те и притесня, но ние така и не проядохме АМ Laughing

# 3
  • Мнения: 2 959
...около 2 месеца сина ми категорично отказва да суче...
Сонче, Ивайло е само на 6 мес, а вече хапва и супи, и месни пюрета, нишестета, и каши? На каква възраст захрани малкият мъж? А колкото до млякото, Дана никога и не поиска да опита и една глътка АМ. Ти отбила ли си или все още опитваш да кърмиш? Пробвала ли си да го оставиш само на кърма, да не му даваш нищо друго? Много въпроси, но не ми стана ясно какво е положението при Вас с кърменето. Даваш ли вода?

# 4
  • Мнения: 374
Може да пробваш да сложиш в млякото бисквитка, или малко каша, за да си промени вкуса. Ако е кисело мляко, може да се добави захар. Може пък да му хареса....

Общи условия

Активация на акаунт