Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Имаше преди такова филмче за деца, ако не греша има и такова животно изобщо - нещо средно между дива котка с окраска на леопард и с много дълга опашка, навита като пружина, на която скачаше постоянно и си помагаше с нея???

Не знам дали ясно се изразих, но много искам да науча как се казва това животно или поне името на анимационния герой... newsm78
Цитирай

Сещам се....много добре го описваш, ама как ли се казваше newsm78
Цитирай

Белгия/София

Да не е лемур

Цитирай

Нее, с опашка като пружина е, много по-дълга от на лемура, ама ха де как беше? newsm78
Цитирай

София

Филмчето не се ли казваше "Марсупилами" или нещо такова, мисля, че беше френско. newsm78
Цитирай

До хладилника, който обичам

Имаше преди такова филмче за деца, ако не греша има и такова животно изобщо - нещо средно между дива котка с окраска на леопард и с много дълга опашка, навита като пружина, на която скачаше постоянно и си помагаше с нея???
Тигър от 'Мечо Пух' скача на пружиниращата си опашка

Знам, че не питаш за него, но отговаря на условията  Very Happy
Цитирай

Белгия/София

А, Марсупиламите, да, ето
Цитирай

Филмчето не се ли казваше "Марсупилами" или нещо такова, мисля, че беше френско. newsm78

Точно то е!!!! Благодаря ти!!! Hug  bouquet
Цитирай

София

И аз за Тигър се сетих. има един епизод, в който му бяха скроили априлски номер и му бяха облекли пижама с леопардови петна Smile
Цитирай

София

Точно то е!!!! Благодаря ти!!! Hug  bouquet

НП Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.