Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 юни 2007, 15:28 ч.

Не мога да се сетя...

• 571
  • 9
  •   1
Отговори
Имаше преди такова филмче за деца, ако не греша има и такова животно изобщо - нещо средно между дива котка с окраска на леопард и с много дълга опашка, навита като пружина, на която скачаше постоянно и си помагаше с нея???

Не знам дали ясно се изразих, но много искам да науча как се казва това животно или поне името на анимационния герой... newsm78

# 1
Сещам се....много добре го описваш, ама как ли се казваше newsm78

# 2
  • Белгия/София
Да не е лемур

# 3
Нее, с опашка като пружина е, много по-дълга от на лемура, ама ха де как беше? newsm78

# 4
  • София
Филмчето не се ли казваше "Марсупилами" или нещо такова, мисля, че беше френско. newsm78

# 5
  • До хладилника, който обичам
Имаше преди такова филмче за деца, ако не греша има и такова животно изобщо - нещо средно между дива котка с окраска на леопард и с много дълга опашка, навита като пружина, на която скачаше постоянно и си помагаше с нея???
Тигър от 'Мечо Пух' скача на пружиниращата си опашка

Знам, че не питаш за него, но отговаря на условията  Grinning

# 6
  • Белгия/София
А, Марсупиламите, да, ето

# 7
Филмчето не се ли казваше "Марсупилами" или нещо такова, мисля, че беше френско. newsm78

Точно то е!!!! Благодаря ти!!! Hug  bouquet

# 8
  • София
И аз за Тигър се сетих. има един епизод, в който му бяха скроили априлски номер и му бяха облекли пижама с леопардови петна Simple Smile

# 9
  • София

Точно то е!!!! Благодаря ти!!! Hug  bouquet

НП Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт