Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора
Купих на сина ми сладурско потниче от тази марка и искам и други неща от нея да му взема. В магазинчето обаче нямаше голям избор май освен потниците нищо др не видях
Имат и сайт
Та въпроса ми е дали някой знае къде има по-голям избор?
Цитирай

И синът ми има дрехи на Mayoral,но не съм виждала магазин с по-голямо разнообразие от дрехи от тази марка.Виждала съм ги в магазини или щандове,в които продават дрехи шити на ишлеме. Знам за нашия квартал къде има такива дрешки.
Цитирай

Би ли споделила ?Особено, ако става въпрос за Лозенец или Младостите  Smile
Цитирай

Става въпрос за района на Бъкстон-Борово.Там са магазините,в които съм виждала дрешки на Mayoral и то май само блузки,поне на сина ми съм купувала само блузи.
Иначе на Произведено в БГ има щанд с дрешки шити на ишлеме там съм виждала Mayoral,ама трян=бва да изчакаш до ноември.
Цитирай

Благодаря ти!  bouquet
Цитирай

А ще ми кажете ли къде в София мога да купя на тази фирма дрешки ? Praynig
Цитирай

Аз лично ги намерих в едно магазинче в Мл 4, зад Фантастико, но имаше само потници. За други квартали Ali&Meli е споделила по-горе.
Цитирай

Днес обикалях със сина ми и попаднах на Mayoral в Комсед и в едно малко детско магазинче в една пряка на Прага.
В Комсед може би има повече модели,но аз не търсех конкретно на тази фирма.
В магазинчето видях само един модел блузка,но все пак става въпрос за по-голямо дете.За по-малко може и на двете места,особено в Комсед да има по-голям избор.
Дано съм била полезна.
Цитирай

За първи път чувам,за марката,но сега като разгледах сайта има доста свежи неща  Peace!Дънките изглеждат много бонбонски  Very Happy!
Цитирай

здравейте! видях, че темата е доста стара, но ако още имате интерес към тези дрехи, има мазин Mayoral в подлеза на НДК. (като се слиза от автобусната спирката, от страната на канала). няма как да го подминете, първото магазинче е
Цитирай

И на мен ми допаданха-свежарски са.А он-лайн магазин има ли?
Цитирай

И аз малко със закъснение се включвам по темата, но сега видях. Стоки на Mayoral има в магазин Сити Център - Лозенец, с/у Хемус, мисля, че е на последния етаж. Той е собственост на моя позната, тя внася дрехи на Mayoral.  Peace
Цитирай

там се сещам само за магазин на Oviesse от детските.
Цитирай

в малкия подлез на НДК има магазин с техни дрехи.Доста добре е зареден,само че и цените са доста високи.Купувала съм жилетка от там за малката за 50лв
Цитирай

1-13 от 13 отговора
NULL