ЮЛИ щом на прага чука, скоро още бебчета ще има тука!

  • 12 194
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 559
Да се запиша и аз и да се отчета, че великото чистене приключи, а в почивката и изгладих поредната порция пране.    Tired
Покрай вашите гофрети съм си поръчала тази вечер излизане на тортичка някъде.    Crazy
А и да не пропусна все пак - честито бебе на Кирова   baby_neutral

# 31
  • Мнения: 5 468
ПРИЗИВ
   
    На 29.06.2007г.,от 10часа,ще се проведе протестно шествие,което ще започне от НДК,и ще завърши пред Софииска община.То ще бъде по повод летните отпуски на ДГ,неспазване на работното време,и най-вече недостига на места в тях.
    Протестното шествие е организирано,от недоволни родители,и подкрепено от неправителственни организации.
    Призоваваме всички потърпевши,или солидарни да се включат!
    Нека се преборим за по-доброто бъдеще,и възможности за нашите деца!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201547.new#new

# 32
  • София
  • Мнения: 3 524
Честито на Х.Кирова и от мен! ДА са живи и здрави и двамата и скоро-скоро вкъщи!  bouquet
Мдс-че аз вече се настроих на идеята за мръсното. Има шанс да дойдат и по-рано от 10 юли обаче да го монтират- а дано! Praynig
Новото е че кухнята идва тази седмица а не след 10 дни и това ме шокира вече. Та сега с мама и Ицо оправяме шкафовете зада може той да кърти тия дни и така. Абе лудница! #Crazy
Браво че са заедно мамите в ТК, много хубаво, ще си формираме крило там  Mr. Green
Неймлесче за климатика според мен - гледай да е клас А като по-икономични, при повече средства аз бих препоръчала да е инверторен (работи и при температури под нулата и е най-доброто). КАто марка няма значение, хубаво би било да му е японски компрессора ама в крайна сметка нищо вечно няма. Мога да ти кажа кои са китайски и кои са турски. Нисък клас са Осака, Мидея и Нео, което значи че не са и много икономични. Среден клас- Панасоник например. Важно е да кажеп и за колко квадрата помещение го искате като отидете да го вземете.
Уф има и още сигурно ама ако искаш инфо друго, драсни ЛС. Simple Smile Peace
ИЗчезвам засега Peace

# 33
  • Мнения: 384
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА КИРОВА!!!  smile3504 Радвам се,че всико при тях свърши благополучно!И аз се чух с Рени преди малко,каза че Илия иска все при мама да стои,не в легълцето си.Така и Надина стоеше и спеше върху мене.Вече се прбват с кърменето,но той заспивал милия.Инъче отишла с 3см. разкритие и бързо получила цялостно,водите и изтекли по време на раждането.Страхотна агитка си имаме в ТК,аз ще раждам в Майчин дом,в края на юли,дано се засечем с някоя мама.Мился си,че така и не познаха килограмите на бебчовците.Всички се родиха по малки,но пол сгрешен няма.Искра е родила секцио,отишла е с 5см. разкритие,но за всеки случей е минала секцио.ДОБРЕ ДОШЛА НА КАМИ!!!   bouquet Радвам се,че се чувстват добре с бебка!ОХ,с тия гофрети утре ще намина през Джимис в Арена да се облажа!  Heart Eyes

# 34
  • sf
  • Мнения: 10 141
да ви покажа най-сетне снимки от детската и бебшката стая и малко смешни на банята на плюшковците  Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143374

и да се оплача, че адски зверски си прищипах нокътя на палеца на едната ръка- още виждам звездички  Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 3 524
Вики съжалявам за пръстчето- явно края на бремнността е постлан с травми, дано тази е последната  #Crazy А стаята ви много ми допада също Peace
Аз умирам от жега просто, едва дишам и не знам има ли смисъл след ден дори да ми носят климатик, ми аз ще пукясам дотогава Sick Sick Sick Отивам да легна и да с мра тихо, не се издържа...

# 36
  • София
  • Мнения: 7 242
Хе-хе....знаех си, че и днес ще има бебенце Laughing

Честит син на Х.Кирова! Да им е здрав, щастлив и късметлия. Да радва много мама, татко и батко!

# 37
  • Мнения: 268
Честито бебенце на Кирова   bouquet .Дано тази нова теми4ка я изпълним с най хубавите новини  Laughing

# 38
  • BG
  • Мнения: 2 217
Мами като стана дума за климатици - моята мама и тати искат да си купят. Казали им че трябва да е 12ка (каквото и да значи това). Искат и да е икономичен. Посъветвайте ме какъв да купят. Имате ли някакво мнение относно марки и модели? Някой недоволен или доволен от някои климатици конкретно?
NaMeLeSz, каква да е големината на климатика се определя от обема, който ще се охлажда/топли. Ние си купихме Panasonic инверторен, защото се оказа, че имат малко дефекти и сервиз с традиции (т.е опитни специалисти и части в наличност). Дано да съм ти била в помощ!  Peace

# 39
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ели и Стефи благодаря за отговорите. А на панасоник японски ли му е компресора (както ме съветваш Ели). А например харесах един Панасоник в Техномаркет - а нашите живеят в Елхово (до Ямбол). Как стои въпроса с монтажа знаете ли?

# 40
  • Мнения: 329
Да се похваля с Евичка  newsm47
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147455

Лека вечер и до утре

# 41
  • BG
  • Мнения: 2 217
Страхотна агитка си имаме в ТК,аз ще раждам в Майчин дом,в края на юли,дано се засечем с някоя мама.
Ianamama, аз ще раждам в Майчин дом, но тъй като бебко е седалищно разположен и ще се наложи секцио към средата на Юли, а термина ми e на 24.07.
Честит син на Х.Кирова - да и е жив и здрав и много да я радва!   bouquet
NaMeLeSz , половинката каза, че е японски, но това могат да кажат и в Техномаркет. Ние имахме вариант за японски или малайзийски - разликата е в цената. Монтажа се доплаща. Ние не го взехме от Техномаркет, а от техен партньор и незнам колко би ти струвало ако вземеш от тях  newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 1 244
Честито момченце на Х. Кирова!

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Толкова е сладка!

Знаете ли, понякога не мога да повярвам, че от корема ми ще излезе човече....  Crazy

# 43
  • BG
  • Мнения: 2 217
Да се похваля с Евичка  newsm47

Ками, прекрасна госпожица! Много да те радва!   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 098
Честито бебче и на Х. Кирова! Много, много да ги радва  bouquet
А малкият Илия и Евичка са просто прекрасни!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт