Къде да ги даря?

  • 1 058
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Здравейте момичета,   bouquet  bouquet  bouquet
Одавна не съм минавала насам и се надявам да ви намирам щасливи и усмихнати! С много слънчеви и приятни делници и много весели празници.  Hug Hug Hug
А сега на въпроса, имам за подаряване цял огромен списък от неща и ми се ще ако някой има нужда от нещо полека лека да ги раздам.
1. бебешка - количка - стар модел, запазена доста удобна
2. детско колелце с три колела - стабилно, доста запазено
3. дрешки за дечица 4-6 години - пак за тази възраст книжки и малко играчки /за жарост предимно пушки и саби  newsm78 newsm78/
4. дрехи за тинейджъри 15-18 години /сака, костюми, ризи, панталони, вратовръзки, колани/, някои доста запазени, доста голямо количесто
5.малко телевизорче
6.килим тип персийски

Ако някой има идея кое към кой дом да се насочи нека пише, ако има мами които ще пътуват в съответната посока, нека се свържем за да им дам нещата и да зарадват някой. В София мога да ги занеса където се разберем или някой да мине да ги вземе.
Говорих с lavendar, но за жалост тя каза че всички складове в момента са пълни - така че ако някой има нужда от нещата или може да ги закара донякъде нека ми пише тук.
Ще с радвам ако мога да съм полезна на някого  Blush
Весел ден на всички!

# 1
  • Мнения: 2 584
2. детско колелце с три колела - стабилно, доста запазено
за колко голямо дете е колелото, catnadeen търси за една майка пиши и ако искаш

погледни и в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164183.0
майката е много свясна, само че нямам неин телефон, пиши на матакосмата за връзка с нея
а за другите неща нямам идея newsm78
ето тук има дом с по-големи деца http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180323.0
       

# 2
  • Мнения: 7 263
ами колелото е за дете 2-3 годинки някъде. Аз вече и писах на catnadeen и се разбрахме да изчакам до утре защото те са намерили триколка за сега но ако иска момичето да и го дам за по-късно това колелце - защото просто ми е жал. Иначе ми хрумна да го дам в детската градина там в яслата имат подобни.
Но и за другите дрешки ми се щеше да помогна на някой защото някои са наистина готини и запазени, дори има едно две неща с етикетите или пък облечени по веднъж.
Благодаря за линковете ще видя пък дано се обади някой за нещата.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лени,децата в домовете не носят костюми,сака,ризи..........Факт за съжаление Rolling Eyes
незнам какво да ти кажа newsm78Децата са с претенции,нормално,големи са,иска им се нещо ново и за съжаление много трудно ве4е балансираме с това и става кофти Confused

но истината е,4е няма къде да слагаме пове4е багаж.Ето,днес изпратихме 60 кг дрехи,обувки,книги за един дом.Е,просто не си струва хамалогията защото за пореден път по 4увалите имаше такива гадости,4е ме е срам да кажа........2 4аса съм изхвърляла боклуци,2 сортирахме и за какво?за да освободим 5 кв.м от склада.
Извинявай,само споделям,4е ни е  много трудно ве4е с дрехите.Или поне докато не разнесем досега събрания багаж.И никой не иска да ни помогне с транспортирането до провинцията ConfusedМи,сори,ама домовете сме ги напълнили и не искат пове4е,а не можем да намерим пари за платен странспорт.
Пиша това за да не си помислиш,4е не искаме да вземем нещата HugПросто в момента не можем Embarassed

  bouquet

# 4
  • Мнения: 7 263
Абе на мен ми е пределно ясно - щото шепа момичета сте се нагърбили с толкоз работа, така че ясно е че не е лесно. Аз напоследък не мога да намеря никакво време да се включа в нищо, та затова шапка ви свалям, че успявате не само да поддържате нещата ми дори и да ги развивате. Днес се зачетох за проектите ви в сайта ви - част от идеите са просто прекрасни.  Hug Hug Hug За претенциите също ми е понятно донякъде и аз като тинейджърка носех само дънки та да не кажа, че и до ден днешен бих си ходила така, ама няма как. Simple Smile
Живи и здрави - ще видим ако никой не каже че му трябват - се замислям дали наоколо нямаше някакъв офис на "Червен кръст" поне там да ги дам. Част от нещата са носени и са ей така между другото - но има съвсем нови и дори брадчетката ме беше снабдила с разни маркови парцалки - Сисли и някакви други марки - които обаче не ме кефят като дизайн, а и нямам къде да ги облека.
По-скоро наистина се замислям - не толкова за домовете,а ако знаете някоя мама която има нужда от такива неща и няма възможност ... знам ли.
Аз по принцип мразя да хвърлям - ама пък тези неща не са за кофата, тези дето са ми по-парцаливи ги давам на жената дето гледа хлапетата и тя ги носи на циганетата на селото си и се радват децата - та на там що чували са заминали... та в краен случай.... ще ги издокараме тях  bowuu bowuu bowuu
В краен случай бих ги пратила и по куриерска фирма но да знам къде - ако някъде имат нужда - казвайте - не е проблем поне такива фирми имам наблизо.
Отивам да релаксирам.
Ако се сетиш наистина - за място на което биха имали нужда от такива неща драсни на л.с. и ще ги пратя, иначе ще видим какво ще измисля...

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ленка,в Трън няма да имат претенции ,но ще ходим идната седмица.Късно ли ти е до тогава да задържиш дрехите?

# 6
  • Мнения: 7 263
Никакъв проблем не ми е за една седмица, имат ли нужда и от още нещо?
Да взема някакво бельо или пък козметика или ... и аз не знам от какво имат нужда.
Нека се чуем днес, и ще ми кажеш от какво се нуждаят да има и нещо новичко. Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 7 263
Колелцето и детските дрешки са дадени вече, другите неща са все още на линия, ако някой има нужда да се обажда.
lavender ще чакам да ми звъннеш или да пишеш тези дни да се разберем.  Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 1 770
Мога да взема дрехи за тийнейджъри за дома за временно настаняване в Захарна фабрика за завършилите вече деца. Сега има нови попълнения от дома в Хаджи Димитър, както и от провинцията. Гаранция имат нужда от дрехи. Този уикенд ще минавам от там. Има и деца с не толкова високи претенции относно дрехите. Мога лично да ги извозя до там.
Килимът колко е голям? Може да стане евентуално за някое от семействата ни. Както евентуално и телевизорчето.
 Peace

# 9
  • Мнения: 7 263
Ивет ще ти драсна телефона си на лични. Килима е следна големина  newsm78 newsm78 newsm78 знам ли не съм го мерила, но е на практика нов. ползвали сме го една зима, като прохождаше малкия защото настилките у нас са много студени и се хлъзгат. От тогава седи прибран в мазето. Може би няма да му навреди едно изпиране, но честно казано просто нямам време за това  Embarassed Embarassed Embarassed
Телевизорчето е у нас, както и дрехите. Обади се да се разберем кога можеш да минеш.

# 10
  • Мнения: 7 263
Искам само да актуализирам информацията.
Някои от нещата вече раздадох, останаха :

1. бебешка - количка - стар модел, запазена доста удобна
2. дрехи за тинейджъри 15-18 години /сака, костюми, ризи, панталони, вратовръзки, колани/, някои доста запазени, доста голямо количесто
3.малко телевизорче
4.килим тип персийски

Имам уговорка с едно момиче за повечето от работите ще се чуем този уикенд, ако остане нещо пак ще пиша.
Слънце и усмивки ви желая Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 7 263
Нещата вече заминаха по предназначение благодарение на Yvette. Така че ако има модератор и смята за нужно може да заключи темата. Simple Smile

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Нещата вече заминаха по предназначение благодарение на Yvette. Така че ако има модератор и смята за нужно може да заключи темата. Simple Smile

ей,радвам се ,4е успя да намериш то4ните хора Hug
Лени,  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт