Случка на детската площадка

  • 3 495
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 416
Много неприятно наистина...
Често съм попадала на ексхибицонисти, не ме е страх от тях. Наистина са безобидни. Предполагам, че яко си го наплашила и ще избягва площадката ви.
Ексхибиционистите са болни хора, не са агресивни. Не мисля, че с тях трябва да се разправяме с кубинки в главата...  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 14:53 от Лора

# 31
  • Мнения: 24 467
Точно в светлината на казаното от Лора и аз дадох примера  от детските си години- не са толкова опасни, че да ги тепаме, най- много да ги изгоним или заставим да не посещават определени места, задоволявайки наклонностите си, което не е много трудно- щом ние, 7-8 годишни хлапета го направихме тогава.

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 16:47 от Judy

# 32
  • Мнения: 4 915

Ексхибиционистите определено също са болни, но поведението им е по-различно.  Rolling Eyes


И как по- точно бихме различили поведението им?! Дядката определено знаеше какво прави  Crossing Arms

А ти как разбра, че той разбира? Дори и да разбира, че нещо му е отвън, може да не разбира, че това е неприемливо...

Ами имала съм "срещи" с ексхибиционисти поне 2 пъти.  Crazy
Съзнателно целят да привлекат вниманието ти, защото се възбуждат от изненада, уплаха, друга силна реакция. Обикновено все "изскачат" отнякъде, където са дебнали - храст, ъгъл, тържествуващо ти показват какво притежават и лелеят за някаква рязка реакция. Това желаят. Ако не реагираш или им се изсмееш, голямо разочарование е за тях. Плашливи са. Знаят, че вършат нещо нередно и затова се крият, ако има повече хора, защото нищо чудно да отнесат тупаник. Бягат, ако се развикаш.

Веднъж в Студентски град се подвизаваше интелигетно на вид момче - ексхибиционист. Не бях чувала за него до момента, в който не се "срещнахме". На улицата, спря ме и учтива започна ме запита, дали може да отговоря на някакви въпроси за студенството уж за анкета. И пита някакви общи неща, а аз бързах, и исках да се "откопча", ама и аз учтиво. По едно време ми направи впечатление, че държи папката точно пред слабините си, някак неестествено, усетих се и той се усети, че съм "загряла". Изстреля си последния, кулминационния въпрос - какво съм смятала за размера на мъжките атрибути, имала ли значение?  Crazy И дали ексхибиционизмът бил болест?  Crazy Аз вече се бях извърнала в обратна посока със смях и човека остана неудовлетворен, щото нищо не видях.  Crazy


Втората ми "среща" пак бе с един тип, който просто си изскочи нахилен зад едни храсти срещу ми. Като извърнах глава и леко кривнах от пътя, си смутолеви нещо и пак потъна в тъмнината.
Та хора - разни.

Но ексхибиционистите наистина целят да предизвикат реакция, изчакват  "среща" с една жена (не се пльокват на публично място), съзнават какво вършат и след това бягат/крият се...

Пък тоз дядка е тръгнал така към магазина...Затова си мисля, че някъде му се губи връзката, и че е болен...

П.П.
В Уикипедия описват поведението така:

Ексхибизионизмът (лат.- exhibeo: показване, излагане) е психологична нужда от показване на голи части от тялото (които по принцип са покрити с дрехи) пред други хора. Такива части са най-вече женските гърди, гениталиите и задните части и на двата пола. Обикновено ексхибиционистите са мъже, които издебват минаващи жени или момичета. Действието е едно- показват члена си (обикновено в ерекция) и след това бягат от мястото. В друг случай мастурбират пред „жертвата“ си. Този вид сексуалност спада към различните видове отклонения в сексуалността, към което спадат педофилия, геронтофилията, зоофилия и други.

http://bg.wikipedia.org
http://en.wikipedia.org/wiki/Exhibitionism

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 15:21 от Free Soul

Общи условия

Активация на акаунт