Случка на детската площадка

  • 3 503
  • 32
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 928
Миналата седмица с моя приятелка заведохме децата на една от малкото квартални детски площадки.
Имаше много деца по това време.

На една от пейките седеше симпатичен дядка, който си пийваше биричка. Поседя известно време и стана да си ходи. Аз нещо се бях замислила и се зазяпах към него, но гледайки направо в нищото (сещате се, когато сте замислени, гледате през всичко и всички).

И какво беше изумлението ми, когато осъзнах какво всъщност виждам... Симпатичният дядка стана от пейката и си извади... патката  Shocked  Shocked  Shocked

В рамките на сигурно 30 секунди го зяпах с отворена уста, без да мога да реагирам  Sick После се развиках, писнаха и други жени. А малоумникът най- спокойно се изнесе към близкото магазинче с... показваща се от "дюкяна" патка............................................

Пускам темата, за да изразя възмущението си  Peace За да споделя, че наистина малоумници има под път и над път и не сме застраховани от тях даже на детската площадка. Настръхвам като си помисля, че този чикиджия е бил там не заради мен, а заради дъщеря ми  ( разибрайте нещата в крупен план) Sick ....

# 1
  • Мнения: 46 406
 Sick Гадост  Sick

Днес точно четох и тази тема, явно сега им е сезона  ooooh!

Заради такива ме е страх да ходя по паркове и непознати площадки  Confused

# 2
  • Мнения: 2 567
Тарталета, голяма гадост е било  Sick Такива дето си ги развяват винаги ги е имало, ама не знаех, че и до детските площадки са стигнали и то когато и родителите са там.

# 3
  • Мнения: 5 468
Ще пиша тук това, което писах и в темата на Касиди -
Аман от педерунгели, комплексирани човечета, неудовлетворени субекти и измъчени същества, които си вадят увисналите, посинели от търкане, вмирисани, меки, сбръчкани и противни гениталии навсякъде Close Sick!!!! Трябва да ги вкарват в лудница, майка им стара!

# 4
  • Мнения: 4 629
Ужас  Shocked За съжаление има много такива ненормалници

# 5
  • Мнения: 804
Трябвало е всички майки да погнете извратеняка и да му прекратите мераците да си го показва. Преди години полицията задържаше такива и ги подвеждаха под някакъв член - неморално или хулиганско поведение, не се сещам какво точна беше, сега не знам дали има подобна практика.

# 6
  • Мнения: 1 426
Ами срещат се такива извратеняци. Уж са безобидни, само си я показват оная работа и нищо повече, ама винаги ми се е разтупвало ужасно сърцето.
Много неприятна случка!

# 7
  • София
  • Мнения: 13 200
Sick Гадост  Sick

Днес точно четох и тази тема, явно сега им е сезона  ooooh!

Заради такива ме е страх да ходя по паркове и непознати площадки  Confused

Никол, ама те са много страхливи ексхибиционистите. Достатъчно е да се развикаш. Лелееее, на мен такъв да ми падне и то на детската площадка, бедна му е фантазията какво ще му се случи. Много зла ставам в подобни случаи!!! #Cussing out

# 8
  • Мнения: 46 406
Знам и когато съм била сама съм се "справяла", по-точно изсмях му се в лицето, което явно го уплаши, но просто ме е гнус, когато съм с детето  Sick

# 9
  • Мнения: 3 322
Sick Гадост  Sick

Днес точно четох и тази тема, явно сега им е сезона  ooooh!

Заради такива ме е страх да ходя по паркове и непознати площадки  Confused

Никол, ама те са много страхливи ексхибиционистите. Достатъчно е да се развикаш. Лелееее, на мен такъв да ми падне и то на детската площадка, бедна му е фантазията какво ще му се случи. Много зла ставам в подобни случаи!!! #Cussing out

Аз съм попадала на нагли! " Какво говорите, как не ви е срам -от белите ми коси!?" А, най гадното е - че всички те гледат като извънземно, явно вързали се на почтения му вид!

# 10
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Бях в трети клас, когато във входа на блока ни след мен се качи мъж на годините на дядо ми, аз му отключих сама, защото беше с лекарска престилка и реших че идва да прегледа някой във входа, по едно време ми вика "на колко си годинки" аз се обръщам и го гледам как си го е извадил и го размахва......голяма гадост Sick  така се разпищях и той избяга....както и да е де, но до ден днешен испадам в ужас от такива хора

# 11
  • Мнения: 3 456
Миналата седмица с моя приятелка заведохме децата на една от малкото квартални детски площадки.
Имаше много деца по това време.



И какво беше изумлението ми, когато осъзнах какво всъщност виждам... Симпатичният дядка стана от пейката и си извади... патката  Shocked  Shocked  Shocked

Отврат. Не знам, как бих реагирала. Честно...

# 12
  • Мнения: 1 492
Гадост Sick Дано не са го видели децата.

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 314
Гадост Sick Дано не са го видели децата.

Има всякакви извратени типове  Stop

# 14
  • Мнения: 4 406
за съжаление, дори и да сте извикали полиция, би отнесъл само акт за дребна хулиганска проява...
саморазправа му е майката...

Общи условия

Активация на акаунт